Nepremičnine

Ogledi, ko najemnik še živi v stanovanju

Default avatar
pametnjakovič je napisal/a:
tko da ga odj***** v štartu - torej mu ne daš stanovanje v najem :)
Default avatar
oddaš stanovanje samo normalnim ljudem ki se strinjajo za oglede v odpovednem roku - kar podpišejo v najemni pogodbi. In ti je prihranjena žolč vseh ki bi uveljavljali svoje pravice na lastnini drugih.
Default avatar
najemodajalec in najemnik 2 je napisal/a:
Tudi če podpišejo to ne velja.
Default avatar
najemodajalec in najemnik 2 je napisal/a:
In kaj če ti ne pove?
Default avatar
In kaj, ko ti najemnik ne plača najemnine že nekaj mesecev zapored? Naj ga tožim? Zadeve se na sodišču vlečejo leta... In kaj, ko ti najemnik ne dovoli vstopa na kontrolni ogled kljub zakonu, pogodbi in napovedi ogleda? Oziroma se stalno izmika? Pravni svetovalci, ki tako lepo branite pravice najemnikov, pljuvate po najemodajalcih..., kaj mi predlagate? Kakšno mnenje? Nasvet?
Default avatar
Dejansko nima pravice vodit kupcev po stanovanju za katerega ti placujes najem.

Poglej na HGTV ko se hise prodajajo in so najemniki noter, kupec nima vstopa dokler se najemnik ne odseli. Lahko pa kupi brez ogleda. Ok amerika ampak common sense je le common sense!

Jaz sem kupla stanovanje ko so se najemniki odselili in takrat bila na ogledu.

zZlovenci si lahko vse privoscijo. V bistvu testira ce bi lahko sploh prodal in ti dal odpoved.......nekam poslji to barabo!
Reci NE in ne bodi copata.

Vsak mora postaviti meje ker ce si jihne vsi hodijo po tebi!
Default avatar
Poznam ene ki so jim lastniki rekli da gre stanovanje v prodajo in so si nasli drugo potem ga pa lastnik ni mogu prodat in jih je prosil da ostanejo. Oni so pa nasli boljse in cenejse....pa so sli itak.
Zdaj so cene najema visoke pridejo pa casi ko cene padejo in folk ne stoji v vrstah za najem.
Najemnik ni tepih po katerem hodis ampak nekdo ki placa UPORABO vasih stanovanj!
Kaj pa ce pride na ogled nekdo ki vlamlja v stanovanja samo da vidi kaj imate vrednega notri?