Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Najceneje na Tenerife

Default avatar
Tamarap je napisal/a:

Kje ste pa dobili tolk denarja, da ste se kar v hipu odločili, da boste kupili apartma in iz nogavice potegnili

100.000evrčkov?

Zastonj družinski apartma ?

Saj nismo otroci iz vrtca, da bi verjeli.
Default avatar
Takole...
"Konec tedna imava z možem razgovor v agenciji, naprej pa..."
Midva sva se po vsem tukaj napisanem (in drugje) in po premisleku odločila PROTI. Nisva šla na razgovor, ker naju ne zanima več. Hvala bogu za internet in forume... :-)
Tisti pa, ki kamorkoli gredo s to agencijo, pa naj se lepo imajo.
Lp, G
Default avatar
Pozdravljeni vsi, ki ste že bili na Tenerifu, ali pa si želite iti.

Prvič prebiram ta forum, pa sem se odločil da vam sporočim, da sva z ženo res kupila apartma na jugu Tenerifa (Playa de las Americas) na čudoviti lokaciji, predvsem zato, ker je to nam najbližja destinacija večne pomladi, pa še v Evropi je.
Imam vse informacije o avionskih kartah, letih, izletih in druge informacije, ki jih ne boste dobili nikjer v agencijah, predvsem zato, ker sva midva vse to preizkusila, doživela.

Če kdo želi informacije, mi naj da svoj meil in pove kaj ga zanima.

P.s. za krompirjeve počitnice je apartma prost.
Default avatar
Mene zanima, kje dobiti najcenejše karte in v katerem času? na tenerife gremo štiri članska družina in prvič, tako, da še nam nič ni znano...pot,karte....
Hvala.
Default avatar
Zaniam me najem aparzmaja na Tenerifih- jug, od 14.2. do 20.2.2015.

Lp,
tanja
Default avatar
Pozdravljeni,
smo 7 članska družina in bi radi na Teberiffe...če mi lahko kakorkoli pomagate za najem apartmaja in letalskih kart ter rentacarja,bi bila zeeelo vesela.Računamo pa,da bi šli naslednje leto (2015) oktobra.
Moj mail: [email protected]
Najlepša hvala in upam,da vzpostaviva stik �
Lp
Default avatar
Slavko 01 je napisal/a:
Tudi sam se zanimam za nakup aprtmaja ter me malo več zanima kakšen apartma ste kupili, koliko ste plačali, koliko se da še pogajati in podobno..
Default avatar
za Slavko 01.

Imate kakšen kontaktni email?

Lp
Default avatar
Lp.

Prosim za vec informacij na mail:
[email protected]

Sli bi v apartma,za 14-20 dni. Januar ali februar.lp
Default avatar
1na dan ima ponudbo za Tenereife.

Vidim, da so tudi že prejšnje obdobje ponujali tenerife preko kuponov. Je kdo koristil?
Default avatar
ZANIMA ME ČE JE DOVOLJ 7 DNI20-27.4 2015 KER NASLEDNJI TEDEN NI VEČ PROST CENA KRUHA IN ŠE KAJ SSENE KAKŠNEGA MENIJA V POCENI GOSTINI MORDA BLIZU KLUBA MARINA RESORT NA JUGU TENERIFOV. KAJ BI SE SPLAČALO OGLEDAT . RENTA CAR NA LETALIŠČU ALI KJE DRUGJE .CENA.
Default avatar
Dober večer, midva potujeva tja v sredo, 24.12. Lepo prosim za kakršno koli informacijo ( najem avtomobila, cene...) bova hvaležna.
moj mail: [email protected]
Default avatar
Preveri spletno stran www.pocenipotovati.si. Imajo odlične ideje in ugodne ponudbe za potovanja in dopust za vsak žep.
Default avatar
NATEGUNSKA VARIANTA
Default avatar
Pozdrav!

A je najem tega apartmaja se mozen?

lp Anna
Default avatar
Pozdravljeni,

v kolikor še oddajate apartma, mi prosim sporočite na mail [email protected]

Hvala in lep pozdrav,
Default avatar
Pozdravljen,

Zanima me najem apartmaja konec januarja zacetek februarja. Pa kje bi lahko dobila poceni let.

Boza
[email protected]
Default avatar
Pozna kdo koga na Tenerifih za apartma za 6 oseb.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net