Opravljivka

MILENA MIKLAVČIČ KONČNO ODPUŠČENA

Default avatar
Če mene vprašate, je prav, da so jo odpustili. Res je naredila veliko napako s tem ko se je oglašala kot pračlovek iz jame.
Se veselim novih oddaj brez nje!
Default avatar
naredilajenapako je napisal/a:
Gledam rada oddajo, nisem proti Mileni, ampak mi pa bo tudi meni pasalo, da bo dala malo mir. A je za vedno odpuščena?
Default avatar
A ni to zanimivo? Ko je skakala, lagala in blatila ljudi, sploh preproste, predvsem ženske, je bila deležna vsega medijskega pompa, ko se je spravila nad žvaloljupce, je šibnla. Kresnena v oddaji to potrjuje.
Default avatar
Kako veste, da je odpuščena? So povedali? Danes je ni bilo. Ni bilo prvič.
Sklepate po tem samo?
Default avatar
Ne bomo je pogrešali
Default avatar
Ni mi bila ravno simpatična, te izjave so bile res malo pretirane. So pa tudi druge udeleženke na tem omizju, ki mi nikakor ne pašejo.
Default avatar
koga sploh briga ona pa kaj
Default avatar
od kje to je napisal/a:
Malo hitro sklepanje je to:). Mogoče bo naslednjič, ali čez čas spet. Nikjer ni bilo objavljeno, rečeno, da je odpuščena.
Default avatar
Ker ima toliko tesnih človeških prijateljev, se je nemara okužila. To se nekomu, ki nima prijateljev in se mora zato sprehajati s psom, ne more zgodit.
Default avatar
hitro sklepanje dva je napisal/a:
Dober, malo nizek!
Default avatar
Tele legebitrovske scene vas pa neverjetno privlačijo. Vam paše, da vam kriminalci pamet solijo?
Sicer pa, javna hiša pa to. Saj je izrojena počez in povprek.
Default avatar

Če je to res, je ne bom pogrešala. Njena stališča so bila izpred nekaj desetletij... morda celo stoletij:-)
Default avatar
LGBT lobi je napisal/a:
In kaj ima LGBT lobi s tem?
Default avatar
Saj je niso odpustili. Že naslednjič bo spet.
Default avatar
Poglejte si kako je bila danes Jadranka žaljiva do Emeršiča.
Default avatar
Zenscine je napisal/a:
Če gre za živali, žensko emancipacijo, vegetarjanstvo, zna biti zelo ostra.
Default avatar
A potem bi vi, vse tiste, ki ne trobijo v isti rog, kar odpustili? Kruto, potem ne jamrajte čez delodajalce, ker ste hujši!
Default avatar
V celotni zadevi je popolnoma brezpredmetno, kako se oddaja imenuje in kdo je ta gospa, ki naj bi bila odpuščena.
Problem tiči v dejstvu, da marsikdo ne prenese drugačnega mnenja. Vse je v redu, dokler se izražajo stališča, ki so nam všeč, sprejemljiva ...po nekih samo naših merilih. Je tako?!
Vse ostalo, kar ni v skladu s povprečno "všečnostjo in sprejemljivostjo" pa je za kaznovanje, osamitev in ignoriranje.
Moralo bi vam biti jasno, da živite v družbi, kjer (baje) velja svoboda govora in svoboda izražanja lastnega stališča.
Zaskrbljujoče je dejstvo, da izražanje drugačnega stališča izzove tovrstne reakcije.
A ste se kdaj vprašali, zakaj je tako?
Default avatar
Te babe so ena bolj tumasta kot druga.
Milena Miklavčič je še najbolj prisebna in stoji trdno na tleh.
Sicer me pa generalno gledano grejo vse na qurac po takšnem vrstnem redu
Katarina Kresal
Jadranka Juras
Vida Špelič
Milena je OK
Default avatar
Vrstni red je napisal/a:
Podpis.