Opravljivka

Rosvita Pesek in Janša sta bila par?

Default avatar
Lahko je vse res, samo nikoli ne bi to pisal nekdo, ki ne bo to uporabil, da so drugi krivi ali kot zaroto. Vam spet manjka zgodb
Default avatar
Rosita je jajatov..... pesek, sm haw haw more glas dat, pa bo ko kokor soanjel...
Drugac pa, men je v spominu ostal intervju z V, Potočnik, ko sta z jajatom bila v ZSMS in ji je jaja na vrat nogo položil, ker ni hotela streljat, ni kaj, strasten človek..., vse, ki niso z njim bi on.... pohodil ali po vojaško.... zgazil...
Default avatar
hahahahaha je napisal/a:

Pa še to bom dodala, da boš zdaj vedel kdo je oče njenega sina:

Rosvita se je z možem Tadejem Omerzelom ločila, ko je bil njun sin star 10 let. Že prej pa se je Filip zavedal, da oče in mati ne bosta več živela skupaj. Rosvita meni, da se je odnos s sinom po tem spremenil, se pa z njim nista pogovorjala o tem. Filip razkriva, da je bil ob tem razočaran: »Predvsem zato, ker sem vedel, da ne bom obeh videl vsak dan, nisem pa v sebi čutil nobene jeze. To sta naredila zato, da bosta lažje živela. Nesmiselno je vztrajati, če ne gre.« Takrat je obiskoval četrti razred osnovne šole in edina posledica ločitve, ki se je sam spomni, je, da v šoli kakšne štiri mesece ni delal domačih nalog.

Me res spominjaš na eno staro opravljivo babo...
Default avatar
A ste slisali tist vic kjer ma en bebcek druzga bebcka za bebcka?