Opravljivka

Lasje Hajdi Korošec, se tudi vam zdijo predolgi?

Default avatar

Večkrat se pojavi v medijih, pa gledam njene lase. Saj so lepi in negovani, sploh ne dvomim, ampak, a ni ta dolžina malo predolga? Si sploh ne upam pomisliti, kako je tole umivati in sušiti pri taki dolžini.
Default avatar
Sem mislila, da je babica s sinom in vnuki na sliki, pa spodaj piše mož in otroci 😱😱😱 grozaaa
Default avatar
Meni je Hajdi zelo simpatična. Ni problem v dolžini las, ampak odtenek barve.
Ne poda se k njeni polti. Postara jo za 10 let. Tudi barva in oblika obrvi nista primerni.
Žal na momente res izgleda, kot mama s tremi sinovi.
Default avatar
Pridte si jo pogledat v zivo v njen butik v knezje mesto. V zivo je veliko lepsa. Za svoja leta cista 10. Stajerka, ka te ces. Se vedno najlepse slovenke.
Default avatar
antipatična je
Celjski grof je napisal/a:
Default avatar
fotkanje z znanim jebačem, ki je prišel z jahto polno žensk

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/d ... oto-329682

nora je na keš je napisal/a:
Default avatar
no to ja je napisal/a:
Ne.

A estradnice in druge ženske po Sloveniji z umetno podaljšanimi lasmi take dolžine, te pa ne motijo?
Default avatar
res je
Babica z vnuki je napisal/a:
Default avatar
Dalec od lepote, tak cuden obraz ima, nos, vse skupaj, ne vem.. Cisto povprecna, srednja zalost. Lasje pa tudi kar nekaj, taki krepasti izgledajo, suhi, predolgi , pa barva kar nekaj.
Default avatar
Njen mož je premlad zanjo.11 let! Tudi meni je na prvi pogled izgledala kot babica:))
Default avatar
Celjski grof je napisal/a:
Vse pohvale ji za izgled, meni deluje top, samo dodajmo pa dejstvo,da bi vsaka tako izgledala, če bi se popravljala umetno - in ona sama tudi pove da se popravlja. je moja generacija, poznam jo od malega, več pa ne bom o njej, ne bi bilo javno korektno pisati. Lahko pa zase rečem,da se ne popravljam, četudi bi imela denar, se ne bi, pa se mi zdi, da izgledam mlajša od nje, čeprav imam kakšno gubico na obrazu vidno, česar ona, zaradi popravkov, nima. Kljub vsemu pohvale ji lahko damo za izgled.
Default avatar
kakšna kapricarka je napisal/a:
Me, ja, zelo me motijo, sploh umetno podaljšani lasje so prava gravžarija. Vendar je pri Hajdi govora, vsaj videti je tako, o naravnih laseh. Zame so absolutno predolgi, ne predstavljam si, kako lahko s tako dolžino sploh kaj pametnega počneš. Če imaš pa spete, je pa tako vseeno. Če bi si jih zaradi dela morala zelo pogosto prati, verjamem, da bi jo kmalu minilo.
Default avatar
Bustati butalci.

Mene motijo vasi preolgi nohti na nogah, vasi gnili zadahi, vasi preredki lasje, vasa neumita usesa, vasi prsti rumeni od cikov, vase dlake pod pazduho, da ne omenjam smradu ki od tam prihaja, vase akne na nosu, vasa oblacila, ki smrdijo po vlagi, vas pretemen puder, vase razrascene obrvi ... In se bi lahko nastevala, da bi vsakega od vas omenila v opisu.

Cesar pa naravnost ne prenesem pa je vasa NEUMNOST. To je pa ogabno za pophishdit.
Aja, Hajdini lasje - za to mi je pa cisto vseeno.
Default avatar
Njeni lasje izgledajo zelo lepi. In ne, ne zdijo se mi predolgi.
Default avatar
tudi meni antipatična je napisal/a:
Nisem imela posebnega mnenja o njej, a rekla bi, da je kar prijetna ženska z normalnim podstrešjem. Ko pa sem zagedala to fotko, skoraj nisem mogla verjeti, da se gre neka mati in žena, ki naj bi bila pri teh letih zrela, tako ponižat. Fuj!
Default avatar
no no no je napisal/a:
pa seveda
Tipična mona zgleda dvajset let manj kot v resnici, slo estradnice pa proti njim nimajo za burek
Default avatar
Tipična mona je napisal/a:
Pa vse mone so visoke 170+ cm in imajo manj kot 50 kil ...
Default avatar
Vse kar je čez linijo modrca na hrbtu je preveč in deluje zanemarjeno in odvečno.