Mali oglasi

iščem varstvo v novem mestu ali okolici-NUJNO

Default avatar
Pozdravljeni!
Iščem varstvo v centru Novega mesta, res da sem še malo zgodnja pa vseeno bi rada že za vnaprej našla nekoga z izkušnjami in veseljem do otrok, saj bi potrebovala šele v začetku prihodnjega leta in sicer po koncu porodniške za svojo takrat skoraj 1 leto staro hčerkico za cca 8 ur dnevno.

mail: [email protected]
Default avatar
Lep pozdrav!

Sem študentka 4. letnika razrednega pouka in bi z veseljem od maja oz. junija varovala vešega otroka v Novem mestu oz. njeni okolici. Imam že kar nekaj izkušenj tako z varovanjem otrok na domu, kot delom z večjimi skupinami otrok.
Varujem lahko občasno ali vsak dan - ne le med počitnicami, ampak tudi naslednje šolsko leto.

Lep dan!!
[email protected]
Default avatar
Spoštovani,v kolikor še potrebujete varstvo od meseca maja v Nm me lahko kontakturate na mail [email protected] Lep pozdrav!
Default avatar
iščem varstvo za svojo 18 mesečno hčerkico,varstvo potrebujem 8 ur dnevno.NUJNO pokličite na 051/896-672
Default avatar
Živjo

Letos jeseni bomo potrebovali varstvo za našega sinčka. Takrat bo star 16 mesecev. Varstvo naj bo v Novem mestu ali bližnji okolici. Najraje vidimo, da bi se otrok varoval v manjši skupinici in ne individualno, ni pa to pogoj.

Če je kdo zainteresiran ali pa ima kakšen kontakt, naj se mi prosim oglasi na [email protected] ali na 041 702 933.

Hvala

LP
Default avatar
živjo če kater mlad par potrebuje varstvo za svojega otroka naj se mi javi..živim v novoe mestu..piši na elektronski naslov [email protected]
Default avatar
Nudim varstvo otrok ob petkih, sobotah in nedeljah.
Sem iz okolice Šentjerneja. Veseli me delo z otroci in imam nekaj izkušenj.

pišite na mail: [email protected]
Default avatar
mogoče kdo ve za kakšen privat vrtec v okolivi otočca ali šempetra?
Default avatar
Lepo pozdravljeni!
Konec avgusta oziroma bolj v začetku septembra iščem varstvo za sinčka na vašem domu,ki bo star 11 mesecev .Zelo lepo bi prosila,če me kontaktirate na tel.številko 051389131.Lp
Default avatar
Pozdravljeni,

Zaradi predčasnega dela, iščem varstvo za svojo hčerko v Novem mestu ( na vašem domu ) z mesecem septembrom. Septembra bo dopolnila 8 mesecev. Zelo lepo bi prosila če me kontaktirate na e-mail [email protected]
Default avatar
Pozdravljeni!

Nudim varstvo na domu od ponedeljka do sobote.Končano imam srednjo vzgojiteljsko šolo in imam veliko prakse.Za več informacij pišite na [email protected].
Lep pozdrav
Default avatar
Nudim varstvo dveh malčkov od dveh let dalje.
Kličite 031 800 323
Berem, berem, komentarji takšni in drugačni.
Tudi jaz imam namen paziti vsaj dva otročka, stara od 2 let dalje. Sem mlajša upokojenka, zdrava, aktivna, z otroki sem bila v stiku tudi nekaj časa v vrtcu, sama imam dva že odrasla, vnukico in bi si dneve dopolnjevala z varstvom, pa, resnici na ljubo, tudi kakšen evrček bi prišel prav.
Res se zavedam odgovornosti, saj se bom razdajala za druge bolj, kot sem se, žal, lahko, oz. uspela razdajati za svoja.
Rada jih imam.So najboljši, iskreni prijateljčki, ki ti nudijo toplino pri srcu in iskrenost.
Še v večje veselje mi bo, če bodo starši teh malčkov zadovoljni, za kar se bom najbolj potrudila.
Imamo hišo v Trebnjem. Veliko zelenice, dovolj velike prostore, da se bosta prosto igrala, hodili bomo na bližnje igrišče, pa tudi čez dan ob lepem vremenu bosta brezskrbno letala po zelenici in terasi.
Sama prisegam na zdravo prehrano, zato bo veliko domače zelenjave, mesa, sadja, predvsem pa srečnih in sproščenih trenutkov.....
Kdor bi zaupal, na osnovi tega opisa, pripeljati k meni v varstvo svojega sončka, naj pokliče na mbt. št. 031 800 323.
Cena po dogovoru, oz. primerna ponudbi. Toliko v premislek!
Default avatar
Pozdravljeni!
Oglašam se vam na oglas za varstvo otroka, če ni prepozno.
Nahajam se v Novem mestu, na Seidlovi ulici. Sem mlajša oseba, brezposelna in delno inv. upokojena, zato imam dovolj časa in zdravje mi dopušča, da lahko to delo opravljam. Veseli me delo z malčki in sem že pazila na dva otročka katera sta sedaj v vrtcu.
Živimo v bloku, kjer so tudi igrišča in igrala ter sprehajalna pot. Za ceno in ostalo bi se dogovorili ( cca 280 eu mesečno).
Če ste zainteresirani me lahko pokličete na mob. 040 322 104 ali pišete na mail [email protected]

Lep pozdrav Cvetka Hočevar
Default avatar
spoštovani: nudim oz.sprejmem otroka v varstvo na svoj dom,kjer živim v hiši z veliko vrta in i

grali,saj imam tudi jaz dva vnučka. Sem srednjih let. Vse ostalo je najbolje pogovor osebno.
Default avatar
Še iščeš??
Default avatar
Spoštovani!

Še niste uspeli dobiti varstva za svojega otroka in bi ga radi zaupali osebi, ki bi zanj zkrbela, kot si to sami želite. Pokličite me in Vam lahko še isti dan, ko varstvo potrebujete priskočim na pomoč (na Vašem ali mojem domu).

Nataša (ODD, UE NM) 041 240 064, www: varstvo-pomoc.si
Default avatar
Zdravo.Če še potrebujete varstvo za vašega malčka v novem mestu,me lahko kontaktirate na email [email protected]. Varstvo nudim v centru Novega mesta celi dan.Cena 4,5€/h oz.po dogovoru, hrano kupujem jaz,prav tako je poskrbljeno za igranje,ustvarjanje in vse ostalo.Z varstvom imam izkušnje.Lp.
Default avatar
[quote="varuska suzana"]Zdravo.Če še potrebujete varstvo za vašega malčka v novem mestu,me lahko kontaktirate na email [email protected]. Varstvo nudim v centru Novega mesta celi dan.Cena .po dogovoru, hrano kupujem jaz,prav tako je poskrbljeno za igranje,ustvarjanje in vse ostalo.Z varstvom imam izkušnje.lahko pošljete sms na 040723094
Default avatar
Pozdravljeni starši!

Potrebujete brezskrbno varstvo za Vaše sončke ?Sem zanesljiva, vestna oseba, ki svoje delo opravlja z dušo in srcem. Varstvo nudim na svojem domu v novem mestu .Obožujem otročke, saj so moje največje veselje. Pazim od starosti 10 meseca naprej..... poskrbim za prehrano. zelo ugodne cene po dog.več informacij in kontakt dobite na meil: [email protected]
Default avatar
Na portalu www.mojavaruska.net lahko varuše oddate oglas, starši pa najdete varstvo za svoje otroke.