Mali oglasi

iščem varstvo v novem mestu ali okolici-NUJNO

Default avatar
Pozdravljeni!

Sem najdla da iscete varstvo vaseg otroka v Novem Mestu !Jst sem iz Novega Mesta in bi rad da se zmenimo glede tega,lahko me poklicete na stevilko 070/238/543 Sedina!
LEP POZDRAV
Default avatar
Imate težavo najti dobro varstvo za vašega malčka?Potrebujete zanesljivo, igrivo ter hkrati ugodno varstvo? V varstvo sprejmem malčke od starosti 10 mesecev možno mesečno varstvo ali dnevno,dopoldan ali popoldan možnost tudi vikendi in prazniki.Varstvo poteka na mojem domu v stanovanju v Novem mestu pred blokom imamo veliko travnate površine ter v bljižini igrišče z igrali.Veliko se bomo gibali na prostem, igrali, brali zgodbice in sladko spali. Ob obilici zdrave hrane pa bomo veseli in bomo hitro rasli.Za več informacij pišite na meil: [email protected] Se že VESELIM SREČANJA Z VAMI IN VAŠIMI MALČKI
Default avatar
Spostovani

Nudim zanesljivo in brezskrbno varstvo za vasega malcka sem iz trebnjega imam tudi izkusnje glede varstva otrok, ce imate kaksno vprasanje me lahko poklicite051 806 018

Lep pozdrac
Default avatar
Spostovani
Opazila sem da potrebujete zanesljivo in brezskrbno varstvo za vasega malcka sem iz trebnjega imam tudi tudi delovne izkusnje glede varstva otrok ce imate kaksno vprasanje lahko poklicete NA 051806018

Lep pozdrav
Default avatar
Spoštovani

opazila sem potrebujete brezskrbno in zanesljivo varstvo za vašega malčka sem iz Mirne Peči imam tudi delovne izkušnje glede varstva otrok ,če imate kakšno vprašanje me lahko pokličete na 051806018

lp
Default avatar
Varstvo otrok v Novem mestu...Več informacij na 041963777..Lep pozdrav.:)
Default avatar
Nujno iščem varstvo za 11 mesečnega sina v Šentjerneju. Informacije na [email protected]. Hvala.
Default avatar
Ce boste kadarkoli potrebovali varstvo vasih otrok me lahko brez problema kontaktirate, saj se ze vecino mojega zivljenja vrti okoli otrok in jih nadvse obozujem.
Pa da se se predstavim:
Moje ime je Monika, imam 24 let ter prihajam iz Novega mesta. Sem zelo prijazno dekle. Nebo vam zal. kontaktirajte na email [email protected].