Ženski in Moški čvek

GREMO NA ŽUR

Default avatar
IŠČEM SAMSKE ŽENSKE IZ LJ. ALI OKOLICE, KI NISO STEREJŠE KOT 40, RAZEN ČE STE PO DUŠI MLADE...IN GREMO KAM NA ŽUR. EJ FOLK, DECEMBER JE!!! MEN SE PIJE PIR, DOST IMAM ČEZ LETO SLUŽBE IN VSEGA SKUPAJ, ZATO IŠČEM NORE ŽURERKE, KI SE RADE SPROSTIJO IN ZAŽURAJO DO KONCA KOT JE TREBA. TAKŠNE, KI GA TUDI KDAJ PA KDAJ RADE ZVRNEJO, KI SE NE OBREMENJUJEJO KAJ BO KDO REKEL IN KAKO BO IZGLEDALO... ŠE O MENI-STARA SEM 38 IZ LJUBLJANE, LOČENA. MAIL: [email protected]
Default avatar
Se ti vid, ja, da si ga že ornk ruknla dons....
Default avatar
Ti si že celo življenje pijana.
Default avatar
ja in ? je napisal/a:
Juhu...
Default avatar
AH ,A JE TLE SPLOH KDO NORMALEN ? TAKOJ PRVI POST SAMO OBTOŽEVANJE....AH DEJ BLJAK!
Default avatar
Ne, tle smo sami zblojeni.
Default avatar
Sicer sploh ne pijem...čez leto praktično nič! Ampak zdaj je pa tak mesec, da se že spodobi, da bi si človek dal duška, kajne? No, babe ste za?
Default avatar
Ja, gremo. Jaz vsak dan zjturaj malček kuhančka ruknem. Pridem kaj na okol v megleno ljubljano.
Default avatar
Upam da bi sla z menoj na žur .
Zelo rad bi te spoznal kakšna punca si .
Srčno te bom poljubil samo če boš hotela iti z mano žur .
Noro se bova zaljubila ter postala par ljubezni .
Default avatar
VESELA je napisal/a:
Žal ne... :-))
Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason
Mark Twain
Default avatar
Jst sem se že navadu na te izpade. Folku je bad, potem pa hočejo še tebe zamorit :)
Default avatar
VESELA je napisal/a:
Ne čudim se, da si ločena. :)) Le, da ne razumem, zakaj želiš biti pijana z ženskami....Si presedlala na isti spol? :)))
Default avatar
Kaj je babe zafustrirane, ste ji nevoščljive, ker si same kaj podobnega ne upate privoščit ?
Default avatar
antilopa je napisal/a:
več kot 2 ženske na kupu? ni alternative, al se ti zmeša al se ga napiješ...
Default avatar
VESELA je napisal/a:
Ona je samo preverila, če se res ne sekiraš za to, kaj si drugi mislijo. Drugače bi se ti pridružila. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Oče odpusti jim .. saj ne vedo kako so pacienti
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Miss perfect, zakaj si ti samska?
Default avatar
baba pjana - rit prodana ☺
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Jaz bi se pa prav čudila, če bi tebi ratalo enkrat NE zasmehovati vsake ženske, ki pride mimo.

Saj jaz vem, da ti zelo rada ugajaš moškim, samo veš, smo tudi takšne, ki živimo predvsem zase in v vsem kar počnemo tudi neizmerno uživamo.

@Vesela, piva ne pijem, pa vseeno - Na zdravje!
.....

Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.
Default avatar
vse babe tu gor so kompletno zategnjene! zategenjene so ker jih nihče ne povoha!
še med sabo se ne vohajo ☺☺☺