Ženski in Moški čvek

Zimske gume in poletno vreme

Default avatar
no brihte birokratske - kaj pa sedaj, ko se mi zaradi vaših zahtev zimske gume prekomerno obrabljajo??
Mi boste to škodo povrnili?
npr. vsaj z vrnitvijo DDV nazaj na 20%?
aja - zganjam utopijo, ker moj denar vi rabite, da generirate traparije
Default avatar
Najprej si preberi zakon.
Niso pogoj zimske gume za zimsko opremo.
Default avatar
če nimaš 300 eur za ene bedne gume boljš da kar avto prodaš in greš med klošarje
Default avatar
Lepolaska je napisal/a:
Bos dala kaksen EUR?
Default avatar
vprašaj na karitasu
Default avatar
Se sreca da sem samski.
Default avatar
Saj lahko flikneš verige v avto, policaj ne bo preverjal dimenzije. :)))
Default avatar
Zame je poletno vreme vse, kar je nad 26+. Glede gum pa tako kot so ti že svetovali predhodniki. Repenčiš se, namesto da bi se znajdel, če že imaš problem v prekomerni porabi zimskih gum.
Default avatar
V primeru nesreče pozimi zavarovalnica ne krije škode, v kolikor vozilo ni opremljeno z zimskimi gumami.
Default avatar
lepolaska krasni so ti lasje,ampak tvoji komentarji v vseh temah so kot, da bi hodla na koprive scat...
Default avatar
ne bo držalo, živim v tako naprednem stanovanju, da imam wc noter in po tleh so ploščice in ne koprive.
Default avatar
tkole je napisal/a:
Veš, kdaj so ženske tečne? To moški takoj registriramo, kaj ženski manjka. Pri njej je to že kronično in si je izbrala MON za svojo boksarsko vrečo. Če bi bila vsaj malo podjetna in domiselna, bi si lahko tudi kaj na MONu našla, kakor pa da je skoz jezorita in ji noben (komentar) ne paše. Lepolaska, saj še menda nisi čisto za odpis, kljub prevoženim kilometrom, bi se še verjetno našel kak usekan avtomehanik in te pogojno usposobil za kratko vožnjo po ravnem, če ne puščaš olja preveč. :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

sem ti že povedala, da me ne zanimaš :))))
Default avatar
Lepolaska je napisal/a:
Ne popravljam jaz takih modelov, ki imajo toliko prevoženih. :)
Loreal, ker se cenim. :D
Default avatar

tako kot vse glupe pičke, ki jim je vrhunec dneva gledanje reklam.
hja, kaj hočemo. ne berejo vsi visloko intelektualnih del C:))))))))))
Default avatar
Lepolaska je napisal/a:
Lepopraska, katero bolezen umetniških intelektualcev ponuja tvoja mizica: sifilis, gonoreja, herpes, Klamidija, HPV...
Default avatar

ne vem zakaj tebe to zanima, ko itak nič ne seksaš, mene pa nesposobneži brez smisla za humor ne zanimajo
Default avatar
Lepolaska je napisal/a:
Pri tem številu se je nemogoče, kateri od teh izogniti, kajne? Spolne bolezni zelo vplivajo tudi na plodnost žensk, tako da manjše število partnerjev pri moškem je razveseljivo tudi iz praktičnih "higienskih" razlogov - zdravje.
Default avatar

najbolje da si ga še naprej mečeš izključno na roko, ker je to edini način, da seksaš z neoporečnim nedolžnim partnerjem, žensko si tako ali tako nesposoben dobit
Default avatar
Lepolaska je napisal/a:
Gospodična, a niste ženske pregovorno intuitivne, kjer so pri tebi zgrešili? Bi morala ja moške brati kot odprte knjige. Jah, samo kaj, če ne prideš s svojimi uvidi in spoznanji globlje kot od gole kože, da mu slečeš hlače. ;)