Finance in kripto valute

Odgovarjajo: Janez Tomc, mag., dipl. ekon. • Primož Cimerman, www.Atrix.io

Kriptovalute

Default avatar
vsi, ki smo vložili v eter, smo danes srečni
vrednost + 8,5%
:-)
Default avatar
Pri kriptovalutah se lahko hvališ šele ob realizaciji dobička, nič prej. :)
Default avatar
ne hvali dneva pred nočjo je napisal/a:
ja sej no, lahko bi prodala pa bi imela razliko, ampak ne bom še, mislim, da bo šlo še precej višje, na dolgi rok seveda.
Default avatar
60% v 24 urah
Default avatar
Sedaj je 320€, ze par dni pa niha od 280-320€. Kako poceni ste pa kupili, ce smem vprasat? Ker ce ste kupili pri npr. 350€ niste veliko v plusu (v kolikor niste vlozili par tisoc evrov).
Default avatar
Hopssa je napisal/a:
E? Če sem kupila pri 350€ sem najbrž na izgubi, se ti ne zdi?
Default avatar
Eh, 250€.
Default avatar
Eter je napisal/a:
Ko prodaš kriptovaluto v navideznem, kje v reali dvigneš denar?
Default avatar
sam fprašam je napisal/a:
iz svojega TRR ko si iz "navideznega" nazaj nakažeš
Default avatar
Kdo nakaže na trr? Kupec kriptovalute ali 'borzno posredniška' hiša preko katere se je izvršila prodaja kriptovalute?
Default avatar
Hopssa je napisal/a:
ETH je 330 $ btw (280 EUR)
Default avatar
sam fprašam je napisal/a:
Sam upravljaš s svojim denarjem, nakažeš si npr. iz Bitstampa nazaj na svoj TRR, mislim da traja cca 3 dni da dobiš na račun.
Default avatar
No, naj kdo pove koliko vlagate v to in kakšne dobičke imate? Razumem, da se splača, če kupiš pri 30€ in prodaš pri 280€. Kasneje pa ne vem koliko se... oz. potem gre bolj na vložek, če res veliko raskiraš... potem je kaj od tega, drugače ne.
Default avatar
Nmsl je napisal/a:
Sam presodi če se izplača.
Slika
Default avatar
Ja lepo je rastlo. Ampak odvisno kdaj nabaviš valuto...
Default avatar
Po moji logiki se splača, če nabaviš pri npr. 0,20 centov in potem zraste na 40€. Če pa nabaviš pri 40€ pa zraste na 55€ se pa splača veliko manj.
Default avatar
Nmsl je napisal/a:
Zato pa moraš veliko brati in raziskovati, pa kar je najpomembneje imeti prekleto srečo da naletiš na pravega :)
Default avatar
ena monklja je napisal/a:
Pozdravljena, mi zaupaš koliko imaš izkušenj s trgovanjem s kriptovalutami? Sam se namreč zanimam, da bi vložil, vendar bi rad spoznal nekoga, ki bi mi vse tole razložil, preden se v kaj spustim.
Default avatar
Resno se hvališ z +10%?? To je stvar sekund pri drugih kriptovalutah...
Default avatar
To bi rad povedal ja. Kje se da pa to predvideti? So kakšni forumi? Samo tako me to vlaganje zanima. Ker,če vložim zdajle v BTC ali ETH tistih borih 300€ ne bom naredil nič.

Moderatorji

Janez Tomc , mag., dipl. ekon.
Janez Tomc
Primož Cimerman , www.Atrix.io
Primož