Knjižni molji in pravopis

Odgovarjajo: Nataša Purkat, univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture • mag. Gordana Rodinger, prof. slov. j. in zgodovine

Knjiga meseca pri MK

Default avatar
Joj, se oproscam. Moja prejsnja tema je za trenutek izginila in ko sem jo objavila se 1x, se je spet pojavila na indexu. Jo lahko mogoce kdo izbrise. Se opravicujem za nevsecnosti.
Default avatar
Prosim, če mi kdo pojasni, ker ne razumem čisto dobro: ali se knjige meseca kupujejo samo preko spletne strani ali tudi v prosti prodaji (knjigarni)? Hvala. Sem še bolj svež uporabnik, pa ne vem še vsega.

Lepo pozdravljeni.
Default avatar
Včeraj sem bila v lokalnik MK. Na veliko so imeli napisano, da je nakup Malega princa za 990 sit mogoč le ob nakupu še ene knjige. Potem mi je druga trgovka rekla, da imajo nejasna navodila, in da naj bi Princa prodali po znižani ceni, če kupiš KARKOLI v MK (razen pri Svetu knjige). Druga trgovka o tem ni hotela kaj dosti slišati....
Danes je prišlo od emke.si "obvestilo", da lahko ob nakupu kateregakoli izdelka v spletni trgovini kupiš še Princa po znižani ceni. Dostava je menda brezplačna.... Malo se mi zdi hecno vseskupaj.

Default avatar
Hmm, bedno.

Ali slucajno kdo pozna se druge naslove Knjig meseca?
Default avatar
Jaz sem jo kupila, knjigo meseca. Kupiti moraš nekaj od MK (izrecno) in šele nato lahko kupiš knjigo meseca po znižani ceni.

lp moi

aja, druge knjige meseca (baje) tudi trgovke ne poznajo (je tudi mene zanimalo)
Default avatar
Se pravi da je povsem različno. V naši MK niso rekli da mora biti izključno od MK, na emki je itak vseeno kaj sploh kupiš....

Moderatorji

Nataša Purkat , univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture
Nataša P
mag. Gordana Rodinger , prof. slov. j. in zgodovine
Gordana Rodinger