Knjižni molji in pravopis

Odgovarjajo: Nataša Purkat, univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture • mag. Gordana Rodinger, prof. slov. j. in zgodovine

Naj knjiga meseca januarja

Default avatar
Januar je pri koncu zato vas sprašujem katera je bila vaša naj knjiga meseca januarja, ki ste jo prebrali?
Default avatar
Dihati moraš, to je vsa skrivnost. Pa tvoja?
Default avatar
Prebrala sem knjigo Samo mrtev moški je dober moški
Default avatar
Nicholas Sparks: Trije tedni z mojim bratom - knjiga, ki je ne spustiš iz rok in ki ostane globoko v tebi.
Default avatar
Stava, Ženski kupe, Digitalna trdnjava
Default avatar
Prikrita harmonija
Default avatar
Zame je ena od najslabših.
Default avatar
Penelope Lively: Moon Tiger. Začela še lani (od tod omemba v top 5 lanskega leta), končala letos. Glede na mojo kronično nekompatibilnost z Bookerjevimi nagrajenci vsekakor čista zmaga.
Default avatar
V začetku leta je "ugledalo luč sveta" delo, za katero lahko rečem, da je moja naj januarska knjiga. MimaŠ je z Mavrico v pločevinki dopolnila svojo pripoved, ki jo je mesece objavljala na sosednjem forumu "Kako živeti z rakom". Govorili smo že o "čaru" tiskane knjige, o tem, kako lažje in trajnejše je takšno branje v primerjavi s tistim, ki ga spremljaš na ekranu.

Zame pa ima posebno vrednost zato, ker mi je bilo izjemoma dano spremljati tudi njeno "rojstvo" ...
Default avatar
Mila Kačič : Skoz pomladni dež bom šla..... boleče lepo...saj bo kmalu pomlad, a ne....

Moderatorji

Nataša Purkat , univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture
Nataša P
mag. Gordana Rodinger , prof. slov. j. in zgodovine
Gordana Rodinger