Domače živali in veterina

Odgovarjajo:

Si kdo želi belega zajčka?

Default avatar
Pozdravljeni!

Žal se moramo ločiti od našega belega pritlikavega angora zajčka, ker ima mož alergijo nanj.
Star je 3 leta (živi 10), je prijazen, se pusti crkljati, ne grize, je čist (če je spuščen ne lula in kaka, ampak to opravi v kletki), oddamo ga s kletko in osnovno hrano, ter sredstvi za nego.

V primeru, da si ga kdo želi sprejeti, naj se podpiše pod post, jaz pa mu bom takoj odpisala.

Ljubiteljem živali hvala in lep pozdrav!

Ajda
Default avatar
Živjo!

Nekaj me zanima: ali ta zajček kaj grize razne predmete (letve, kable...)? Zanima me tudi, ali ima daljšo dlako in kakšne barve oči ima, ter kakšnega spola je? Ali sliši? Kje je navajen bivati: ali ga imate povsod po stanovanju spuščenega, ali le v kakšni sobi?

Hvala za odgovore in LP.
Default avatar
Pozdravljena!
- grize ne, razen listkov...garancij izpod stolov...:-) letve, kable, kaj takega še nikoli ni, za zaupati sicer nobeni živali ni, smo bili vedno pozorni, kaj je počel.
- Spol: moški
- Dlaka: bela, srednje dolga in ob spremembah temperature (zima-poletje) jo nekaj tudi izgublja, takrat smo ga česali
- oči rdeče...da se med jagode skrije:-)
- Navajem je biti v svoji kletki, vsake toliko ga spustimo po stanovanjju, ko mu čistimo kletko. Na morju, kjer je tastova hiša pa je bil spuščen tudi na prostem in je užival 100 na uro, seveda smo prostor pred hišo zavarovali, da ne bi ušel...žival je le žival. V kolikor pa imate velik balkon je tudi ram zelo zadovoljen.

LP, Ajda
Default avatar
Ajda, hvala za odgovore, ampak moji starši na žalost niso za zajčka, ker smo ga že imeli in nam je velik stvari pogrizel. Nisem jih uspela prepričat! Upam, da ga boste oddali v dobre roke. Pa lep pozdrav!
Default avatar
Prosim, če si iskrena do tistih, ki jih tvoj zajček zanima, ker drugače bo hitro končal v kakšni obari..pa je bolje, da ga dobi nekdo, ki bo zanj skrbel v dobrem in slabem, ali ne...
Default avatar
Res lepo od tebe, da dvomiš v odkritost drugih ljudi.

Premisli malo!

Lp, A.
Default avatar
a si oddala zajčka???
Default avatar
JEST BI GA PA RADA IMELA IMAMO ŽE SAMIČKO PA BI JI FANTEK KAR PRAV PRIŠEL
Default avatar
Pozdravljeni zanima me če še vedno imate zajčka, namreč naše punčke si neizmerno želijo belega angora zajčka.

Moderatorji