Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

San Francisko, San Dijego in Los Angeles - kaj ogledat*???

Default avatar
Pozdravljeni!

Že v spodnjem postu sem vam napisala, da potujem v Los Angeles. Vsem hvala za full kull nasvete, saj sem se odločila, da si v teh 20 dneh ogledam še ta tri mesta.

Sedaj pa mi svetujte, kaj bi se splačalo ogledat v tek mestih, saj bom v vsakem preživela po 2-3 dni.

Hvala vam!
Default avatar
<Joj, LAS VEGAS sem mislila v naslovu!!!!
Default avatar
Ola

Ni-na* kdaj pa odpotuješ? Jaz odpotujem v te kraje v začetku aprila.
V San Francisco, Las Vegas, San Diego, Los Angeles.
Piši če te kaj zanima.

Lp Pupa
Default avatar
MI smo bili dve leti nazaj v Kaliforjini vsega skupaj 14 dni in smo si ravno tako ogledali ta 4 mesta. Od vseh mi je bil še najmanj všel LA - ogledali smo si Universal stuidos (fajn), Beverly hills, Hollywood boulevard, Venice beach, potem smo šli še v Santa Barbaro. Sam center LA-ja mi pa ni bil niti najmanj všeč. San Francisco je pa bonbonček. Res full lepo mesto, že sam sprehod po njemu je fenomenalen. Ne pozabi na Alcatraz -obvezno, vsaj nam je bil full všeč, pa valjda sprehod (peš) čez most, vožnja s tramvajčkom tako da visiš na palici,... V glavnem, meni je SF eno od najlepših mest, kar sem jih videla. San diego je tudi luštkan, obvezno moraš v Sea world - res fajn. Drugače pa dolge peščene plaže, pa tako full easy mestece. Ljudje full prijazni,...
Las vegas itak en dan pa še kaj več zgubiš za ogled vseh hotelov na Stripu - full dobro, res kar ne moreš verjet kaj so naredili sredi džungle. Mi smo si šli ogledat tudi Hover dam (meja med Nevado in Arizono) in je tudi full lepo za videt. Žal nismo šli v Grand canyon in si še danes ne morem oprostit, ampak je dejansko zmanjkalo časa. Tako da če se le da pojdi. Ne vem kako boš potovala okrog, mi smo imeli rentan avto in je bilo super, ker toliko vidiš tudi po poti. Mene je fascinirala narava v Kaliforniji, res full lepo, ko se voziš po njihovih širokih cestah, poslušaš na radiu country glasbo in gledaš prelepo naravo, ... in to je to.

Uživaj!
Default avatar
Tudi mi nameravamo vse te stvari videti. Z razliko da si bomo obvezno ogledali Grand canyon.

Čao Pupa
Default avatar
Tudi mi smo pred dvema letoma potovali v Kalifornijo, oz. najprej smo leteli v Las Vegas, tam smo si ogledali prestiž igralnic in hotelov. Bili smo junija, vročina je bila neznosna. Preko ene agencije smo šli z busom v Grand canyon (čudež narave).
Z asvtobusom smo iz LV potovali v San Francisco, meni je to mesto čudovito. Ogledali smo si ga sami, en dan pa smo šli na ogled z agencijo (z busom smo se peljali in si ogledali znamenitosti mesta, vrnili smo se z ladjo in se ustavili tudi na Alcatrazu. V SF si oglej pomole (OGLEJ SI POMOL 9), pa tisto znamenito ulico z Viktorjanskimi hišami, ma lep je...
Potovanje smo nadaljevali z busom v LA, tam smo si zadeve ogledali kar z metrojem. Na metroju imajo zanimive zloženke, na katerih so označene vse znamenitosti na vsaki postaji. Metro vozi v štiri krake, karta tedenska je ugodna (velja za bus in metro) tako, da smo si res veliko ogledali. Bili smo tako utrujeni, da nismo šli v San Diego, čeprav smo imeli hostel že rezerviran, ostali smo kar v LA.
čE NE BOSTE RENTALI AVTA, SE SPLAČA KUPITI KARTE UZA VEČ VOŽENJ, SO FULL UGODNE. Pa nikjer ne pijte piva ali česa drugega alkoholnega na javnih mestih (parki, postaje, ulica..), so takoj poleg policisti, ali varnostniki, da te opozarjajo
Ker je imela hčera potopisno predavanje o tem, ti lahko pošljem kaj smo si ogledali, če mi daš el. naslov.

Pozdrav

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net