Ženski in Moški čvek

Stiki in komunikacija z bivšimi.

Default avatar
Jz sem pa žalostna.
Prej dobim SMS od bivšega (končala pred mesecem).
Nič takega... kako sem ipd...
To je njegov prvi sms po razhodu.

Ne bom več nikoli njegova... to je dejstvo...
Dejstvo je pa tudi, da nočem biti skregana z njim.
Tretje dejstvo pa je, da si bo on vse skupaj kaj hitro narobe razlagal.

Zdej pa ne vem a naj ga ignoriram al mu pošljem pač zgolj prijateljski sms.

Eh....
Default avatar
če ga hočeš, pozabit enostavno ignoriraj sms-e. Ja vem. ni enostavno...ampak probaj.
Default avatar
Hmm, jaz nebi nardila nič.
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar
Jaz sem s svojim bivsim, s katerim pol leta sploh nisva imela stikov, zdaj porocena ze 12 let :)))
Sama najbolje ves kaj in kako in zakaj.
Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.
Default avatar
Kadar moški komunicira po razhodu običajno to pomeni, da še nekaj hoče. Mogoče sex, mogoče kaj več ..
Default avatar
[quote vbn]Kadar moški komunicira po razhodu običajno to pomeni, da še nekaj hoče. Mogoče sex, mogoče kaj več ..[/quote]

A vam povem nadaljevanje?

danes na šihtu vidim neodgovorjeni klic. Od bivšega mama. Itak sem si narisala najčrnejše scenarije ki jih je možno predvidet. Komaj sem se spravila k sebi (aja na šihtu nimam signala in nisem mogla takoj poklicat nazaj).

Valjda napišem sms. Nobenga odgovora. No do konca šihta sem se že mal spravla k sebi, za vsak slučaj pokličem njegovo mat.

In bi rada z mano na kofe ;-)) (z njo sva se ful razumeli).

Ojeeeej....

No ja.... vem kaj bivši hoče, ampak sem mu povedala da tega ne bo več. Nikoli.

Z njegovo mamo pa grem na kufe.
Default avatar
Jaz bi bila pa vesela, če bi se me spomnil. Ampak očitno je mojemu bivšemu nekdo pred tremi tedni rekel, da sem umrla. Pokojnikom pa se, kolikor vemo, ne pošilja sporočil in se jih ne kliče.

http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …