Ženski in Moški čvek

trst kitajci ugrabitev

Default avatar
a kdo kej ve o tem da naj bi v trstu pri kitajcih ugrabili slovenko...

baje naj bi z možem nakupobala in se njemu ni dalo več v trgovino in jo je počakal pred njo pa že konec del.časa je bilo...in naj bi kitajček začel pospravljat lampijončke in tisto kar je pač imel pred trgovino in ko je hotel zaklent je ta moški rekel da je njegova žena še notri in je kitajček rekel da not ni nobenga. potem je ta moški poklical policijo in naj bi najdli njo in še dve ženski v kleti zvezani...

a kdo kej ve o tem, ker jaz nisem nikjer zasledila?!
Default avatar
Čez štirinajst dni bo pa pisala na ta forum, da je noseča in kako ne ve kdo je oče.
Mi bomo pa rekli, da je ******, ker se ****** s Kitajci.

K sreči si nam pa ti vse razložila, bomo pripravljeni in nič nesramni.
Default avatar
lol
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar
ahahahha...ma jaz sam sprašujem, ker sem slišala tko k sem napisala...
Default avatar
Dolgo časa nazaj sem brala podobno zgodbo, samo da so ugrabili Angležinjo na Kitajske, potek pa je bil enak, mož jo je čakal pred trgovino...
tako da jaz glih ne verjamem
Default avatar
men je sošolka to povedala, ki živi v Trstu. Ampak baje ni šlo za slovenko, ampak italijansko. Naj bi se pa zgodilo že kar nekaj časa nazaj. Meni so vsi na obali svetovali, da če grem tja v shooping da nikoli sama.
Default avatar
No jaz sem tudi slišala pred časom podobno zgodbo, samo da je bil še zaključek, da so jo ugrabili zaradi prodaje notranjih organov, mislim, da jo je celo moć potem našel brez ledvice,he he :-))) No saj ni smešno, samo imam na sumu, da ni res in si nekdo zmišljuje zgodbice.
Default avatar
Tole sem jaz slišala že pred skoraj mesecem dni. Gre za prodajo človeških organov.

Ženska, ki so jo ugrabili, je bila res z možem v šopingu. konec delavnehga časa je vstopila v trgovino, oni so hitro spustili železne žaluzije in zaklenili. Mož je poklical policijo, ki je vdrla v trgovino in žensko, ter še dve Hrvatici našli v podzemnem jašku, pokrov katerega je bil pod kupom robe.

Tale Slovenka je iz Ljubljane. Trenutno je še vedno na bolniški.

Ta ženska je sodelavka od prijateljičine tašče.
Default avatar
Ma ni hec, takšne stavri se dogajajo...
Po celem scetu. Morda je kaj kje izmišljeno, ampak nekaj pa je res.
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar
no ja tud to sem slišala naj bi se šlo zaradi človeških organov.
Default avatar
Seveda pa Italija ni v Euro transplantu.....in ker pri nas lahko dolgo čakaš na ledvico, kakšnega pač mine volja do čakanja in se obrne na bližnje sosede; šli so tudiže na Bliužnji vzhod...
Default avatar
No ja, moja ledvica "ugaja" mogoče 0,00000001% ljudi - kar tako od nekoga ledvica kar nekomu ne more it. Že pri krvni skupini se ustavi, kaj pa potem še naprej ... poglejte malo na forum o darovanju organov in boste videle, da ni tako enostavno. Ne pomaga samo denar.
Default avatar
Jaz pa tega absolutno ne verjamem.Strašna ugrabitev, ko mož stoji pred vrati, no.Kaj se ne dogajajo ugrabitve na čudnih mestih.Sredi Trsta ne verjamem, da bi Kitajčki to delal, ker jih imajo že tako na oku.Tale, da jo je čakal, oni so jo pa ugrabil, no. Sem večkratni obiskovalec Trsta, ker je blizu, pa se kitajčki prej za mene ne zmenijo, kot da bi me ugrabili. Pa samo logika. A je Kitajc upal, da se bo mož naveličal in šel domov, al kaj.Sory, meni ki grem večkrat mimo njih, je to več kot smešno. Če bi sama hodila po samotnih ulicah zvečer po Trstu, pa tam izza ovinka, ok je možno. Pa a mislite da so Kitajčki res tolk neumni, no.
Default avatar
pa so jo obrili po glavi, da je ne bi mož spoznal, tako kot to počnejo z otroki v nakupovalnih središčih?
Default avatar
[quote Jaz vem]Tole sem jaz slišala že pred skoraj mesecem dni. Gre za prodajo človeških organov.

Ženska, ki so jo ugrabili, je bila res z možem v šopingu. konec delavnehga časa je vstopila v trgovino, oni so hitro spustili železne žaluzije in zaklenili. Mož je poklical policijo, ki je vdrla v trgovino in žensko, ter še dve Hrvatici našli v podzemnem jašku, pokrov katerega je bil pod kupom robe.

Tale Slovenka je iz Ljubljane. Trenutno je še vedno na bolniški.

Ta ženska je sodelavka od prijateljičine tašče.[/quote]

Jaz sem tudi to zgodbo slišala. Sicer ni sodelavka od prijateljičine tašče, ampak sodelavka od soelavke od moje prijateljice:)
V naši verziji je ženska še vedno v Polju.

Meni je zgodba neverjetna, ker ne verjamem, da o tem ne bi poročal noben medij, ne italijanski, ne slovenski.
Default avatar
Jaz sem pa mislila, da mi je moj fant to zato rekel, da ne bi več hodila po nakupih in evo ti na koncu se izkaže, da pa je mogoče še res. Jaz sem mu pa še verjela in nisem šla več.
Default avatar
Pa dajte no, to je pa iz italijanske oddaje Chi l'ha visto, ko iščejo osebe, ki so izginile. Že dolgo časa nazaj je bil prispevek, ko so (ne spomnim se 100%) na Siciliji ali Kalabriji v eni kitajski trgovini ugrabili eno žensko, pa jo je nekdo čakal zunaj in je zelo dolgo ni bilo, pa je potem jo začel iskat v notranjosti trgovine, in je ni našel. Iz ene zgodbe potem nastane 1000 variant. Pa še hodite k kitajcem! Jaz še nikoli nisem bila ne v kitajski trgovini ne na štantu, ker so mi enostavno odvratni, njihova roba mi prav smrdi! Pa zdaj rečte, da sem karkoli, ampak so mi prav bljak!
Default avatar
Mislim, da je prav, da se tole pove (čeprav je na svetu marsikaj možno, ne rečem):
to je t. i. urbana legenda, podobno kot tista o ugrabitvah otrok v nakupovalnih centrih, ki jim baje pobrijejo glave.
Če dobro pomislite, so take zgodbe polne lukenj. Vedno pa so take, da igrajo na naše strahove in so videti čisto realne. Povejo jih ljudje, ki baje poznajo nekoga, ki pozna nekoga, ki to ve iz prve roke.
(tašča od prijateljice od nevemkoga ali kaj podobnega).

Kdor bi rad vedel več, naj gre na www.snopes.com in naj tam malo pobrska. Se bo našla tudi ta o Kitajcih (ali kakšna druga izpeljanka). Tisto o otrocih že najdemo tam.
Default avatar
Kitajci pri nas obvladujejo posel z drogami, oskrbujejo našo mladino z vsem mogočim pod krinko raznih lokalčkov ali restavracij.
Čeprav nisem bila nikdar nestrpna, sem glede Kitajcev, odkar vem za njihove svinjske posle, odkrito netolerantna. Verjamem, da se ukvarjajo tudi s trgovino z organi.
Default avatar
meni se je pa tole zgodilo; par let nazaj sem šla nekaj gledat v te famozne trgovine, menda drugič v življenju, saj mi ni všeč niti blago, še mejn pa trgovine.
no, v glavnem, šla sem v eno izmed teh, se mal razgledala in povprašala za jeki iz jeansa. tip , tam ene 48 let, majhen , nagravžen kitajček, majnši kot jaz, m i reče; qui in me pelje mal bolj noter v trgovino. jaz gledam kje za vraga so ti jekiji, ko mi reče, tu bella in da me bo primu za tamalo. mi je dvignilo pokrov. pejdi u pizdo ti kitajc pofukan , sem mu zakričala. in jo urno popihala ven. od takrat me kitajci ne vidijo več.

pol sem se po jezi nasmejala, saj bi mu z lahkoto zabila nogo v jajca, sam vedi , da ne zna kakšnega kung fuja, ali pa da se pojavi od nekje še kakšen pizdun. sem bla mal posrana , ko sem pomislila. trgovina je bila ob cesti v centru, tam okol želežniške, sam ko majo vse natlačeno, kaj veš , kaj je za vrati, tam bolj odzadaj trgovine. fej , posranci.
to je sama mafija kitajska. dobro, da jih ni v sloveniji, pač če izapedm nacionalist ali ne. take golazni , ki zakupijo pol mesta in so v stanovnjih kot podgane, madona...
pa se čudimo italijanom, ko so čist jezni na albance, ki jim ropajo po vilah, romuni pobivajo z avti, ti kitajci , kot miši in še odžirajo delo s temi štracami, ki jih uvozijo cele kontejnerje in so to cele mafijske familije. fack...