Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

španija prodam

Default avatar
Pozdravljeni! Nedavno sta stara starša zadela nagradni bon za potovanje v Španijo, vendar ne moreta dolgo sedeti na avtobusu, sama pa sem še študentka in v možnih terminih moja odsotnost ni možna (termini so od februarja do junija - kakšnih 5 ali več na mesec)...

Sedaj prodajam bon, ki eni osebi omogoča brezplačno potovanje, druga pa doplača cca.400 eur. Gre za 8 dnevno potovanje, vključen je slovenski predstavnik, polpenzioni, ogledi Pise, Cannesa, Nice,... Vrednost potovanja je nekaj več kot 800 eur.

Če je kdo zainteresiran, prodam bon za 200 eur, da bosta dobitnika od nagrade imela vsaj nekaj, definitivno pa je za kupca to še vedno izreden popust...

Dosegljiva sem na telefon 041 695 078, Neža
Default avatar
budkapen je napisal/a:
za eno osebo, da se razumemo... vrednost bona znaša cca. 1200 eur
Default avatar
Potovanje v Španijo, kjer si bodo ogledali Nico, Cannes in Piso?
Default avatar
Kdaj si boste prišli gor, da so tovrstne zadeve nateg......
La liberté d'expression n'est pas appréciée ici, malheureusement. Attention!
Default avatar
Moja mama je bila, za njo, ker nima denarja in drugače nikoli ne bi šla je bilo super, ker je njena sestra, ki ima denar doplačala za drugo osebo in ni gledala na denar. Če greš pa v agencije pregledat koliko stane takšen izlet, ki jih tukaj ponujajo vsakemu ki hoče ali nasede bi videli da eden plača skoraj za dva. Toliko o vrednosti bona , ki naj bi bil 1200 evrov. Pa saj se ne gre na karibe, haloo...
Default avatar
izlet v španijo za 1200 eur....ma ne se norca delat no....
La liberté d'expression n'est pas appréciée ici, malheureusement. Attention!
Default avatar
En teden v Turčiji z letalom, hotel 4* all inclusive z izeli
stane samo 300€, cjazenje z avtobusom do španije pa 1200€?

halllooooo
Default avatar
Ja, če mi plačaš, ne grem z busom do Španije...

Pa da ne bodo nekateri še naprej živeli v prepričanju, kako so takšnale avtobusna cijazenja vredna 1200 EUR:

Najdražji aranžma pri Palmi je res nekaj čez 1200 EUR, 11 dni špansko-portugalska tura, z letalom!
Avtubusne variante so pa tam od 225 do nekje 480 EUR (pa še od teh se pri nekaterih v eno mer pelješ z avionom!).

Tole ni bilo mišljeno kot reklama ampak kot dejstva.
Default avatar
Kakšen dober nateg- dajte bogi študentki 200 EUR potem je ne boste nikol več videl. Pisa je definitvno v Italiji, vsak avtobusni izlet v španijo pa ne sme biti več kot 500 EUR. Tko da je treba take mejle pobrisat, da kdo naiven ne bo mislu kakšen dober posel je to
Default avatar
Pa saj tudi če je potovanje res vredno samo 500 evrov, to ne spremeni dejstva, da je 200 evrov, kolikor računa za bon, še vedno precej ceneje...
Default avatar
Te ponudbe je dovolj
Default avatar
Ali je to res "natega".
Default avatar
je že prodano...aja pa ne vem, zakaj ste se name spravl... jst pč sam ponudm nekj, je pa pomojm logičn, da ma dobitnik nagrade neki od tega... očitno pa eni znate samo kritizirat, čeprou nism nobenga silila v nobeno stvar...
Default avatar
tudi jaz prav tako prodam pocitnice v spaniji-costa brava,8dni, polpenzion, z avtobusom, poti do costa brave in nazaj ogled pise, monaka in cannesa za 200 eur. za 200 eur prejmete bon, kjer je za eno osebo brezplacno, druga oseba pa mora doplačati 430 eur agenciji.sama ne morem iti, tako, da stvar prodajam. nikogar nič ne silim. za vec info poklicite na 031882445,maja

lp
Default avatar
13 je napisal/a:
kolegica pa tip sta šla za 1 maj na to potovanje. ogledi po italiji pa čez francijo čez monako pa španija ful nekih ogledov pa tko pa sta oba skupi dala 1500 eur za 8 dni...tk da ja kaj čmo
Default avatar
Kje pa si nagrado dobila? v kteri nagradni igri od kerega podjetja/agencije?
Default avatar
Hojla,tudi moj mož je lani bil izžreban za to nagrado in sicer iz nekega podjetja v kopru kjer sva preko interneta naročila prtljažnik za kolesa.Odšli smo na enodnevni brezplačni izlet s kosilom v Varaždin kjer smo imeli predstavitev nekih jogijev in posode,ne vem točno katera znamka.Tam smo prejeli nagrado(bon za potovanje v Španijo) za eno osebo,druga oseba pa je imela popust tako da je doplačilo za to osebo prišlo okoli 400eur.Tako da to ni nioben nateg ampak vam iz prve roke povem da je res.Pa LP vsem

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net