Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

Iščem gospo za čiščenje duplex satnovanja v Kamniku

Default avatar
Iščem gospo (ne servis) iz Kamnika ali okolice, ki prihajala k nam čistit duplex stanovanje 107 m2 (dve kopalnici) vsake 14 dni, plus občasno bi oprala okna. Interesentke me lahko pokličete tudi na gsm: 041/745-113.LP
Default avatar
Tudi jaz iščem natančno, vestno in zanesljivo gospo za čiščenje trisobnega stanovanja v Kamniku, vsak teden.

Tel: 041 520 688
Default avatar
Za Vas ugodno generalno čistimo vse vrste objektov(stanovanja, hiše, poslovni prostori, čiščenje stopnišč...) hitro, kvalitetno in ugodno!!!
PREPRIČAJTE SE, ZAUPAJO NAM ŽE VRSTO STRANK GLEDE ČISTOČE!!!

Ponujamo vam zanesljivost, zvestost in natančnost. Ureditev vašega doma in pomoč v gospodinjstvu vam nudimo po sprejemljivi ceni in v vam ustreznem terminu.

POKLIČITE 040 420 423

Čistilni servis, likanje in pomoč v gospodinjstvu
MIŠKA
NOVOO!!! SPLETNA STRAN ČISTILNI SERVIS MIŠKA!! NE ZAMUDITE UGODNOSTI!!
Default avatar
Očitno si niste prebrali, da ne želim čistilni servis. Hvala za razumevanje. LP
Default avatar
Spoštovani,

zasledila sem vaš oglas v zvezi s čiščenjem. Glede na to, da iščem dodaten vir zaslužka, bi mi tovrstno delo povsem odgovarjalo.
V primeru, da se še niste dogovorili, vas vabim, da mi pišete na e-mail.;
[email protected]
Default avatar
Spoštovani,
seznanila sem se z vašo ponudbo za delo čistilke v vašem stanovanju.
Glede na to, da bi mi vsak evro še kako prišel prav in v primeru, da se še niste odločili za gospo, ki bi to delo prevzela, me prosim kontaktirajte po e-pošti na naslov:[email protected]
Default avatar
Ali še iščete gospo za čiščenje? Če ste še zainteresirani me lahko pokličite na tel.040 291 164. Imam dolgoletne izkušnje in tudi že nekaj strank. Lp Silva
Default avatar
Pozdravljeni!
Res imam čistilni servis, vendar delam sama. Nimam zaposlenih.
Če še potrebujete pomoč pri čiščenju se oglasite.Naslov servisa vas naj ne moti. Živim v Domžalah.Pokličite na 040-376-105 ali mail
[email protected].
Pepo pozdravljeni. BREDA

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius