Ženski in Moški čvek

portali za spoznavanje samskih

Default avatar
Poskušala sem si razširiti krog znanstev (sploh samskih moških :)) pa kar v živo nekako ne najdem teh samskih. Sem se prijavila na par strani kot so ona-on.com
Katastrofa. Ne morem verjeti, da so gor pretežno tipi, ki samo k seksu nagovarjajo. Adijo pamet. Da ne govorimo, če grem slučajno na kak chat. Tam pa sploh ni normalnih.
Kaj res ni ene spletne strani, kjer bi se dalo spoznati samske moške, ki so normalni in ne nagovarjajo vsake neznanke posebej k seksu?
Potem pa mi še ni jasno zakaj tipi stari 45-60 let tako vneto iščejo 29letnice? A res mislijo, da iščemo toliko starejše?
Potem so še tipi, ki mislijo, da bodo s kešom dobili bejbiko. Kaj res mislite, da ni važno koliko ste stari, kak značaj imate, kakšni ste, da je važen le denar? Ženske smo danes samostojne in ne rabimo starega in bogatega tipa. Rabimo nekoga s katerim nam bo prijetno, ne nekoga, ki ima keš ostalega pa ne.
Potem so tu še 20 in manj letniki, ki iščejo izkušene dame. Halo, pri 29ih pa res nisem prava za igrat mamico 20letniku.
Tisti pa, ki ste stari tam okrog 30 in samo to sprašujete, če smo kaj potrebne. Vam ni jasno, da na tak način ne morete dobiti seksa?
Potem pa za vse: zakaj vas zanima edino videz? Kaj mislite, da če ste samski že celo večnost, da ste zadetek na lotu? In da so za vas dobre le manekenke? Spustite se na realna tla. Če bi bili vi taki lepotci in če bi ženske od vas zahtevale tako lepoto kot vi od njih, potem bi ostali večno samski. Ni redko, da moški s pivskim trebuškom zahteva suho žensko.
Pa še to me zanima ali ste vsi totalno brez smisla za življenje, da nimate drugih hobijev kot poležavanje pred TV, posedanjem po lokalih, visenjem na netu?

Zgornji post ne leti na tiste svetle izjeme, ki ste odkriti, iskreni, ki ne gledate le na videz, ki ne iščete le seks, ki počnete v življenju še kaj drugega kot to, da čepite pred TV, računalnikom oz. pred pirom. Samo na omenjenih straneh je takih izjem zelo malo. Mogoče zato, ker je tudi večina žensk takih na teh portalih in potem ok moški, ki se prijavijo, hitro obupajo?

Da ne bo videt, da imam kaj proti moškim, ker nimam: zanimajo me tudi obratne izkušnje, kakšne izkušnje imate moški z ženskami? TUdi tako slabe kot jaz z moškimi?
Default avatar
glej, to je podobno, kot bi šla na nudistično plažo, potem pa se pritoževala, da ti ga vsi kažejo.

Sicer pa, kako lahko rečeš, da nas zanima samo izgled?!?! zanima nas tudi, kakšne hlačke imaš oblečene...
Default avatar
No, ja, če bi šla na portala ala urgenca.com bi še razumela. Ampak na vseh ostalih portalih pa ne bi pričakovala tega, kar dobim.
Kakšne hlačke – kaj ni to videz hlačk?
Default avatar
Meni gredo najbolje na jetra 25 let strajši tipi, ki mi težijo, kaj vse mi bodo dali. Jim kar povem ta svoje.
Nisem še srečala tipa na onaonu s katerim bi se dalo resno pogovarjat.
Default avatar
kruta realnost je to, ki si jo zelo fajn opisala.

nej začnejo kak dober model moških klonirat že enkrat :))
Default avatar
he, he, saj verjetno se še kje kakšen skriva, samo ne na netu. Nekje drugje jih bo treba odkrit :)
Menda niso že vsi oddani :)?
Default avatar
mišnicamašnica je napisal/a:
ga bo treba iz mišje luknjice izbezat na plano, mislim no, če se skriva:)
kaj bodo vsi oddani.... saj so vedno novi in novi in ......:))
Default avatar
Kaj vem, bolj smo stare, manj izbire je. Prihajajo novi, ampak premladi za nas, ki imamo skoraj 3 križe.
Grem za en teden smučat, sama, upam, da tam srečam kaj novih znancev. Na netu sem obupala :), če ne drugega, na smučanju imaš vsaj eno stvar skupno s sogovornikom: smučarijo :)
Default avatar
pa upajo si nakdadat v živo :))

in ne ustvarjaš si mnenja, da je mister univerzum, na koncu ko ga vidiš pa ugotoviš, da ma več ušes kot zob

ti želim eno plodno smučanje, papa
Default avatar
Korl je napisal/a:

kakšne hlačke neki...ponavadi smo brez....
Default avatar
več ušes kot zob - sem skoraj dol padla od smeha, aleksandra. Čista 10ka.
Default avatar
He, he... ta je dobra ja! Jaz jih imam tudi!

Pa kje si se ti skrivala g. misšnica... tudi jaz sem tam iskal kakšno družbo za smučanje, pa ni bilo nič pametnega...
No ja... mogoče je bil problem v ušesih... ali pa zobeh.

Dobro smučaj!
Default avatar
Mogoče se pa kje na smučišču srečava :). Računam, da so tam 'doma' fejst fantje, če ne drugega, vsaj en šport jim je ljub poleg tipkanja po tipkovnici :)
Samo glede zob sem pa zahtevna: jih mora biti več kot ušes :). Saj, čez nekaj deset let bom tudi ta kriterij spustila :) . Z leti kriteriji padajo.
Default avatar
miška tlele te pa moram mal popravit :))

zob bo moralo še zmer bit lih prov, sam lastnik ne bo več isti (prej sam, pol socialna :))

če nisi nagnjena k spuščanju kriterijev, oz da obrnem - če se ceniš, potem boš vedno zahtevala vsaj tisto kar sama lahko daš, nikakor pa ne dosti manj
Default avatar
Glede kriterijev se pa strinjam :)... glede zob pa tudi, sem zgoraj mislila na naravne :), sem pozabila na ta tretje
Default avatar
Tudi zenske niste nic boljse. Prevzetnost, pristranost, nedostopnost, vzvisenost. Dosti casa sem poteboval in sedaj mi je jasno. Treba je dvigiti merila cetudi ostanem sam. Nekaterih stvari se pac ne grem vec.
Default avatar
Nisi se opredelil v katero kategorijo od naštetih spadaš :)?
Glede na to, da si rekel, da Ž nismo nič drugačne, spadaš v eno od omenjenih kategorij :)?
Default avatar
prevzetnost in pristranost - velik filme gleda :))

včasih se eni vrtijo in lovijo svoj rep, ker enostavno nočejo iztirit. in lepi se na njih stalno eno in isto..........

in zlo utopično, da kdaj najdeš kak vzorec, ki 100% drži. to je že zafrustriranost potem
Default avatar
mišnicamašnica pa še kako prav si to ugotovila, moj bivši, ki je lagal, da je poročen star 57 let išče samske ima dobr avto, keša, da žensko pelje na večerjo in ti povem, da marsikatera pade ko zrela hruška, ker misli, da je ujela dobrega dedca z veliko keša, a on na žalost išče samo seks in še povedal mi je, da je meseca julija in avgusta bil z 10 ženskami v seksualnem razmerju in potem vsako dal na čevelj. Dokler bodo ženske tako tupe bodo to moški izkoriščali tko to je, mlajše pa da ne govorim iščejo samo keš od takih dedcev in se mu nastavljajo, doma pa fanta, ki ne sluti kaj se dogaja za njegovim hrbtom.
Default avatar
Nismo vsi po predalckih. Vidis to je velik problem, ne samo zate ampak kar za vecino zensk.