Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Malorca ali tenerifi

Default avatar
Lepo prosim za nasvet...kam na malorco ali J tenerife?
Želim lepo naravo...da kaj lahko vidiš...lepe plaže in hotel na plaži...skratka sprostitev ...
Prosim za nasvete kateri ste že bili...kam se splača... konec maja grem.
FSM
Default avatar
absolutno tenerifa
Default avatar
tenerifa je napisal/a:
Zakaj pa?
Odločila sem se za malorco in sicer hotel iberostar albufera playa ...ima kdo izkušnje od tam? Maš kej videt tam? je živahno?
Default avatar
Ne malorca in ne tenerifi ampak GRČIJA.
Default avatar
Mitja1981 je napisal/a:
V Grčiji je maja morje še precej hladno, pa tudi jutra precej sveža.
Reje bi izbral Tenerife.
Default avatar
Ne na Mallorki ne na Tenerifi hoteli nimajo svojih plaž. Nekje se plačuje samo plaža, vedno pa ležalniki in senčniki.

Eno ali drugo, nujno rentajte avto.
Default avatar
[quote=""preberi tole""]
http://www.lastminute.si/forume/viewtop ... t=tenerife

Pa se odloci. Meni je bila Teneriffe zakon. Samo je na jugu.

So mislili tudi na Mallorco, pa smo zdaj raje izbrali Menorco. Bomo videli kako bo.[/quote]

Kakšno varianto ste pa ubrali za Menorco? Nas že tud mika nekaj časa, pa kakšnih pametnih agencijskih ponudb še nisem videla, v lastni režiji je najbrž malo težje najti avion ... ?
Default avatar
Preko agencije Intelekta.

Za junij. Bomo videli. najeli smo apartma v aparthotelu, ker imam majhnega otroka. Brez hrane. Je pa Menroca drazja opcija od Mallorce za isti rang aranzmaja.
Default avatar
Bila sem na Mallorci in na Tenerifu.

Oboje je lepo, venar se otoka precej razlikujeta.

Tenerife: vulkanski otok, precej hribovit, klima zame idealna, videti imaš kaj: glavna znamenitost je vulkan El Teide, kamor se povzpneš z gondolo. Zelo zanimiv je Loro park, raznih tematskih parkov je otok poln. Splača se obiskati tudi vasico Masca. Plaže so več ali manj umetne, na severu otoka pa je nekaj čudovitih črnih plaž.

Mallorca pa je bolj podobna recimo otokom južne Dalmacije, vendar ima en svoj šarm.

Na jugu ima čudovite zalive s kristalno čisto vodo, na severu Cap Formentor, mesti Valdemosso in Soller, da ne govorimo o glavnem mestu.

Toliko na kratko, jaz sem se spet odločila za Mallorco ( že četrtič) in naslednjo soboto bova spet tam.
Default avatar
Rosie, a si ziher, da boš?
Default avatar
Ne, sploh nisem ziher, pravzaprav se mi zdi, da s tem ne bo nič.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net