Skrinjica idej!

Konoplja - Božja rastlina?

Default avatar
Zmeraj bolj sem prepričan da je konoplja naša prihodnost. Preberite si članke spodaj.

PS: Ne kadim.... da ne bo kdo mislil narobe :)

Zakaj je marihuana nelegalna LINK

Konoplja - kultura prihodnosti LINK
Default avatar
Zaščita proti e-slami:
Prosimo, označite pravilni odgovor.

Kaj zaboga je to e-slama???????????

Imate pa domišlija tam v metropoli........
Default avatar
e-slama je spam.

Konoplja pa vse več kot slama!
Tole se mi zdi krasen povzetek o konoplji ... Ali jo res lahko prepovedo?

Sicer nerada delam reklame, ampak izdelki iz konoplje bi se morali množiti, poleg Harmonije Narave izstopajo še teli, sicer pa se po tujini lepo prijemlje ideja in "zdravilnost".
Kaj pa če je vse res?
Default avatar
Škoda edino da ni več ponudbe... trenutno so cene 200% previsoke za vse te izdelke.
Default avatar
Konoplja je prima. Tudi jaz ne kadim, super všeč mi je pa za oblačila: športne hlače, puloverji s kapuco, puliji itd, dodanega je malo eko bombaža, tako da je malo bolj mehko, čeprav imam en pulover iz 100% konoplje in je zelo prijeten za nošenje. Je bistveno manj obremenilna za planet kot bombaž, ki je najbolj špricana kultura od vseh, super uspeva v suhih področjih, nima škodljivcev. V prihodnjih dneh bom o njej pisala tudi na blogu, en tak slavospev konoplji :) Dobi se tudi že papir iz konoplje, ker je res škoda dreves, ker tako počasi rastejo.

http://zivljenjejelepo.wordpress.com/
Default avatar
Tudi meni so všeč izdelki iz konoplje. Med drugim sem našla tega.
Default avatar
Namesto da se ukvarjate s tem ali je konoplja božja rasrtlina ali ne, raje pojejte jabolko, spijte kozarec vode in pojdite na hiter polurni sprehod. Vsi ste prikriti narkomani, sicer bi vam konoplja visela dol.
Default avatar
pustite konopljo pri miru je napisal/a:
spoken like a true junky! ;)
ljudje so eko, sprejmi to!