Mali oglasi

iščem varuško na Koroškem

Default avatar
Pozdravljeni,

z januarjem ali februarjem 2011 (odvisno od dopusta po porodniški) bom na Koroškem potrebovala varuško za takrat enoletno punčko.

Relacija Slovenj Gradec z okolico - Ravne na Koroškem - Prevalje. Tudi Dravograd pride v poštev.

Če kdo pozna kakšno dobro in zanesljivo varuško, ki mi jo lahko priporoči, ali pa če tole bere kakšna takšna varuška, naj se, lepo prosim, javi. Lahko v tej temi, lahko na ZS.

Najlepša hvala za pomoč!
---------------------------------------------------------------------------------
Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
Default avatar
Pokličite me prosim na 031 577 994 - Marjana
Default avatar
lep pozdrav! Če še vedno iščete varstvo se mi lahko javite na tel. 041 270 108 ali 031 390 143. Sem iz okolice Šentjanža in imam dva otroka ki sta že šoloobvezna. Čas imam čez cel dan.Stara sem 35 let. Rotovnik Jožica
Default avatar
Lep pozdrav,

Od oktobra 2011 dalje iščem varuško za 11 mesečnega fantka, za dopoldanski čas, v okolici Dravograda. Ponudbe na [email protected].

Lp, Mateja
Default avatar
Se iščete varuško na Prevaljah.
Moja številka: 041-872-615. Sem iz Raven.
Default avatar
Sem Tjaša prihajam iz Raven na Koroškem, če še rabite varuško me pokličite na
tel. 041569 382
Default avatar
S prihodnjim letom (februar, marec 2012) bom vzela v varstvo 2 otroka in sicer na mojem domu (relacija Slovenj Gradec-Dravograd), lahko tudi popoldan. Več informacij: [email protected]
Default avatar
Pozdravljeni
z avgustom 2013 bom potrebovala varstvo za svojega sinka. Relacija Slovenj Gradec
Default avatar
Sem 21.letno dekle, po poklicu medicinska sestra. Nudim varstvo Vašemu malčku, na mojem ali vašem domu po Koroški regiji. Varstvo nudim kadarkoli, ob katerem koli času. Z vašimi malčki bomo peli, risali, plesali, hodili na sprehode. Za več informacij lahko pišete na mail, ali me pokličete na telefonsko številko 070 405 687.
Tjaša
Default avatar
Pozdravljeni, sem varuška z referencami če še nimate kandidatke za vašega sina se toplo priporočam!
Default avatar
pita123 a mi lahko posredujete e-mail naslov?
Default avatar
IŠČEM VARUŠKO RAVNE NA KOROŠKEM,TREH PUNČK,070320317 POKLIČITE
Default avatar
pita123,a bi mogoče bli zainterisirani zdaj za varsto,če ja me pokličte na moj gsm 070320317,rabim pa nujno
Default avatar
Tecyi

Jaz sem še zmeraj zainterisirana, prosim piši mi na mail [email protected] pa se boma kaj več zmenili...
Default avatar
pozdravljeni sem maja prihajam pa iz bukovske pri šentjanžu,za to delo sem zainteresirana,moja številka pa je 030673304
Default avatar
Anja ali še potrebujete varstvo