Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Tenerife s promocijo sončnega zahoda

Default avatar
Pravkar smo se z družino vrnili s Tenerifov z Promocijo sončnega zahoda in imeli smo se prav vredu.

Glede na ostale komentarje na forumih mislim da si podjetje ne zasluži toliko negativnega govorjenja, mi se ne počutimo "nategnjenih".

Pri podpisu pogodbe sva z ženo dobila vse informacije, ki sva jih želela in tretirani smo bili s spoštovanjem s strani zaposlenih.

Apartma je bil primeren ceni, ki smo jo iztržili, letalske karte pa smo v last minute ponudbi nemške agencije dobili zelo ugodno, le potovati smo morali iz Munchna.

Končna ocena izkušnje z Promocijo sončnega zahoda je definitivno pozitivna, odločamo pa se za dolgotrajneše sodelovanje oz. dolgoročni zakup apartmaja, zato me zanima ali je kdo pri Promociji sončnega zahoda že vzel kaj na daljši rok.
Default avatar
Apartma je bil super, ne vem kaj obljubljajo na spletni strani, imeli smo vse kar smo potrebovali.

Z Munchna smo leteli ker so bile v tistem trenutku karte priblizno 100€ ceneje kot iz Italije.

LP, Fotr
Default avatar
Samo je pa precej dlje kot pa Benetke recimo...
Default avatar
Iz benetk baje ni letov, nam je rekla ta...ne vem kako se imenuje...ta, ki nam je pomagala to rezervirat, da bolonja ali milano in smo najdli iz bolonje za marec za dobrih 500 evrov za 4 odrasle, nekaj bo še nafta in parkirna hiša.
Potem ste prišli pod 100 na osebo čez, ali kako?
Default avatar
Veš kako je, naju z možem je tudi zaskrbelo, ampak je zadeva okej. Martina je gospa za rezervacije, njo je malo težko priklicati, drugače pa brez težav.
Tako kot pravi pregovor : Ljudje so kot psi, lajajo na vse kar je novega.

Midva greva za februarske počitnice in nisva zaskrbljena, sicer pa kolikor sem brala forum niso ljudje zadovoljni tudi z drugimi agencijami. Bomo videli, t.i. Regency Rosorts zgledajo lepi. Nebi pa bilo prvič, da sva poslala agentko nekam ker je bila nastanitev slaba in si poiskala drug hotel...pač ne šparava na dopustih in plačano tudi zahtevava
Default avatar
Na promociji sem kaksn mesec nazaj, zdej z mojo razmislava da bi sla polet, enkrat tm konc julija, zacetek avgusta, ceptou baje da oni priporocajo bl spomlad al pa jesen, kaksn nasvet...?
Default avatar
tečaj slovenščine haha
Default avatar
Ves kaj praujo da so zenke na svetu za 3 stvari: kuhno, cerku pa otroke. Raj se drzi teh treh ;)
No, kaksn koristn nasvet ?
Default avatar
Z možem sva na Tenerifih preživela medene tedne, tri leta nazaj marca. Prijatelji so nama predlagali bolj hladne mesce, ker je tam zmeraj poletje, pa se manj turistov je takrat.
Default avatar
pa sta šla preko te "promocije"?
Default avatar
Ne, midva sva šla v lastni režiji, sva sicer kar pošteno plačala, ampak se je splačalo. Zdaj pa razmišljava, da bi šla še enkrat. Ali ima še kdo kakšne izkušnje z njimi, kakšne cene, priporočila?
Default avatar
Z mojo greva skupaj z prijateljema, ki sta kupila pri tej promociji...smo pokombiniral, ona2 sta plačala apartma, mi2 lete.
@ fotr : kakšni nasveti, kaj se splača videt ipd.

hvala
Default avatar
no iz moje strani pa tkole:
s fantom sva bila na tenerifih s promocijo oktobra..prvi vtisi kr vredu, iz dneva v dan je bilo bolje. Sva še dosti mlada, kar se tiče atrakcij sta Siam park in Loro parque obvezn del počitnic na otoku saj sta prilagojena ljudem vsem starosti. Kar se tiče vulkana...vsaj z avtom se zapelte do vznožja do gondole to je na višini cca 2400m nadmorske višine...
kar se tiče hrane..vina, pivo...samo ne pretiravat:) kanarska hrana božanska ravno tako druge kuhinje, za morsko hrano je v los cristianosu fenomenalna ribja restavracija, čeprou izredno zasedena tko da se zna zgodit da ne boste dobil mize..izogibajte se balkanskim jedem o katerih nimajo pojma, ker boste drugače počitnice preživeli v čudoviti kopalnici apartmaja na wc školjki.
v Playi Americas je predel Veronicas kjer se odvija nočno življenje, diskoteke Rags, Tramps, Tibu kjer je žur do jutra.
mesto Garachico in pa Santa Cruz sta zelo lepa..
kar se tiče samih uslug in ponudbe letovišč nimam nobenih pritožb, predstavnice so bile uredu le na trenutke malo zmedene, saj so šele mesec pred nama prišle na otok. Ob prihodu sva bila deležna kave in sangrie ob klepetu s predstavnico, ki nama je ponudila nedeljski izlet..ni najugodnejši se pa splača, ker se vidi veliko. udeležila sva se predstavitve o zakupu apartmajev, pokazala nama je ostala letovišča v sklopu njihovih apartmajskih naselij, spili smo kavo, razložila je kar je morala. Midva se nisva odločila, ker to pač ni za naju.
osebno en nasvet..pogooglajte otok, najdite kar vam je ušeč, saj smo vsi različni (ogled veleslavnega zmajevega drevesa je bil za naju totalna potrata časa), organizirajte si kaj želite videt in ne spustite Playe Teressitas in Playe Arena(saharska in vulkanska plaža) ter mesta La Laguna kjer se splača kupovati obleke in tehniko..
Uzemte si avto, obvezno...bencin je napol zastonj, avto je bil pa zasoljen (500€/teden), saj je moj vstrajal na kabrioletu, je pa res da je imela vožnja po otoku v avtu brez strehe svoj čar, baje pa bi ga dobila precej ceneje če bi ga predhodno rezervirala...kakšen seat recimo
Default avatar
imajo mogoče kakšne odmaknjene nudo-plaže? katere, na katerem delu otoka?
Default avatar
Iz kje sta letela? Mene najbolj skrbijo leti in parkiranje na letališču...kakšen strošek je to predstavljalo. In pa transfer na samem otoku...njihovi transferji in use ostalo kar greš v lastni režiji taxi, bus, (nekaj je bilo baje govora tudi o ladjah, ki krožijo okoli otoka) itd. Koliko pa pride "kakšen seat recimo"
Default avatar
@mona lisa:
nudo plaže so mislim da okoli las galletas, rabita avto, sem pa slišala, da so povsod nudo plaže,tako da okrog tega nimam ravno točnih podatkov.

@bajc:
letela sva iz Bologne,je odprla čarterje ravno 2tedna pred najinim odhodom(hvalabogu),tako, da sva za povratno karto po osebi plačala 110€,milano v tem času je bil malenkost dražji. Parkiranje na letališču je bilo mislim da 30€,brez težav, bencin do tja in nazaj malo več kot 100€ in pa italijanske cestnine v obe smeri 30€..okvirno, ne spomnim se točnih zneskov.
transfer je naju čakal na letališču 2 dni pred pristankom naju je klicala predstavnica iz Tenerifov tako da s tem ni bilo problemov.
taxi je ugoden za bližnje destinacije v krogu 5km, potem se pa kr nabere..vem da imajo brezplačni avtobus za goste regency resorta ki ima 6postajališč,vozi od letovišča do letovišča in dol do plaž..avto je najbolje..seat ibiza cca 150€/teden.

http://www.tenerife-hire-a-car.com/car_hire/paso1.php

glede ladjic..je pa tko..majo te izlete ja,povsod ob plažah boste lahko videli agencije ki se ukvarjajo z izleti..greste noter in vam use uredijo,tudi kakšno potabljanje,vožnjo s podmornico, športno ribarjenje..surfanje...
Default avatar
@mona lisa
za nudo plaže nisem čisto prepričana saj jih ne obiskujem,opazila sem,da so vse ženske na civilnih plažah "zgoraj brez", se mi pa zdi da v okolici Las Galletas znata najti kakšno lepo, saj so tam plaže bolj divje narave.

@bajc

letela sva iz Bologne za 110€/osebo plus 20kg prtljage ker sva skupaj imela en velik kovček, imela sva srečo,saj je Bologna pred Milanom, ugodnješa je in je ravno odprla t.i.čarterje na Tenerife z Ryanairom. Bencin v obe smeri je bil mislim da malo več kot 100€,parkirišče v Bologni je ugodno, 30€/teden.
Glede njihovih transferjev je tako: naju je predstavnica s tenerifov klicala 2 dni preden sva prišla,da je preverila,če imamo iste podatke glede najinega prihoda in je rekla da naju bo avtobus čakal na letališču in naju tudi je, ona naju je sprejela na recepciji.
kar pa se tiče avtobusov in taxijev - taxi tako kot drugje ni najcenejše prevozno sredstvo,oni imajo organiziran brezplačni avtobus za goste regencya,ki ga ljudje kar uporabljajo,predvsem starejši ljudje.
seati ibiza je okvirno okrog 150€/teden

http://www.tenerife-hire-a-car.com/car_hire/paso1.php
Default avatar
Je bil kdo z njimi na Fuertaventuri?
Default avatar
@mona lisa:
glede nudističnih plaž nisem čisto prepričana saj jih ne obiskujem, mislim pa, da boste okrog Las Galletas našli kakno lepo odmaknjeno plažo saj so plaže tam bolj divje narave.

@bajc

midva sva letela iz Bologne 110€/oseba + 20kg prtljage, bencin tja in nazaj cca100€ (3,5ur vožnje v eno smer), in pa parkirišče na letališču je bilo 30€/teden.
njihovi transferji po otoku so tkole:
taxi: tko k povsod taxi ni najugodnejše prevozno sredstvo ampak ni pa extremno visoko
bus: vidla sem jih precej :)
od letališča do resorta naju je pa peljal mini avtobus,ki naju je čakal na letališču,o tem naju je 2 dni pred prihodom po telefonu obvestila predstavnica iz Tenerifov.

ladjice: ja res je krožijo ladjice po otoku in izlet na sosednji otok La Gomera, ki ga nama žal ni uspelo it pogledat. Najbolje je, da se sprehodite do njihovih agencij, ki se ukvarjajo z izleti, te agencije so povsod ob obali.

seat ibiza cca 150€/teden

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net