Mladi, ljubezen in spolnost

Odgovarjajo: Psihološka pomoč mladim, dipl. psiholog

nimam dovolj poguma

Default avatar
meni je en fant ze nekaj casa vsec pa bi ga zelo kontaktirala preko fb, pa nikoli nimam dovolj poguma, ker mam obcutek kot da se vsiljujem. bojim pa se tudi zavrnitve in tudi tega o kaki temi se z njim pogovarjat :D kaj predlagate?
Default avatar
preprosto.ce res hocs bos ce pa nocs pa nebos.konc debate
aja mas se eno moznost.lahko hocs pa nebos in se bos zrla zakaj nisi.to ubistvu ze zdej delas.
Default avatar
Glede na to da piše tukaj na forumu verjetno to hoče. ;)

Nisi povedala dve bistveni stvari: Iz kje ga pa poznaš in kako dobro se sploh poznata?
Sicer bi predlagal, da ga raje kontaktiraš v živo, kot pa preko FBja - bo veliko bolj unčinkovito. Čeprav vem da je slednje dosti lažje.

Pogovor pa ponavadi steče sam od sebe (odvisno od skupnih interesov). Če sta oba vsaj malo zgovorna vama sigurno nebo zmanjkalo tem za pogovor. :)
Default avatar
kolk si pa stara? k zelo pogosto se pri mladih fantih dogaja, da se enostavno ne upajo pogovarjat z dekleti..zaradi tega te je vrjetno strah. drgač je pa bolš da ga kontaktiraš u živo :)
Default avatar
preprosto.ce res hocs bos ce pa nocs pa nebos.konc debate
aja mas se eno moznost.lahko hocs pa nebos in se bos zrla zakaj nisi.to ubistvu ze zdej delas.

Vso znanje vesolja o tej in takih situacijah zbrano v par stavkih. Kaj še hočeš JANINA?

:)
Default avatar
A imaš alterego?
Default avatar
Seveda ga imam, vsaki človek ga ima.

Ne nisem jaz kača frfotača. Bom pa vzel za kompliment da naju nekdo smatra kot tak hudo podobna. Je taki tip ženske ki mi je jako všeč
Default avatar

tok hoce ja...

Moderatorji

Psihološka pomoč mladim , dipl. psiholog
Psihološka pomoč mladim E-posvet