Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

pomoč pri pospravljanju

Default avatar
Iščem zanesljivo, natančno in pridno osebo za čiščenje cca 70 m2 stanovanja 1x na teden. Po dogovoru tudi generalno čiščenje, pomivanje oken in likanje. Najrajši bi v petek dopoldan. Prosim za vse zainteresirane, da pustijo telefon in se javim takoj po novem letu, saj smo do takrat odsotni.
Prosim samo za resne ponudbe! (čiščenje LJ-Bežigrad pri stadionu)
Default avatar
jaz sem sanela in ako ste zaineresirani poklicite me moja cena je 6 eura. stevilka telefona je 070736668
Default avatar
Pozdravljeni, zanimam se za Vas oglas, je se aktualen?Ukvarjam se s ciscenjem, sem postena, delovna in hitra, imam nekaj rednih strank, ki so zadovoljne z mojim delom. Za menoj ne boste imeli pripomb.V eni uri veliko ocistim ker ne pocivam vmes. Urna postavka je 7 evrov.Ce Vas zanima me lahko poklicete na 040 365 244. Hvala in lepe praznike.
Default avatar
Pokličite na 040-592-767. Zanesljivo, hitro, čisto in ugodno.
Default avatar
Pokličite na 040-592-767. Zanesljivo, hitro, ćisto in ugodno.
Default avatar
pozdravljeni,

če potrebujete zanesljivo in pošteno osebo za čiščenje (tudi likanje), me lahko pokličete na tel. št. 040 629 442. že nekaj časa čistim, tako da imam kar nekaj izkušenj. moja urna postavka je 6 evrov na uro. sem mlada, natančna in delovna. petek dopoldan tudi meni ustreza.

upam, da se slišimo,
lp
p.
Default avatar
Pozdravljeni,

pripravljena sem sprejeti vašo ponudbo, pokličite na tel. 031 754 596

LP M.
Default avatar
Sem natančna in resna. Telefon: 070 727 567
Default avatar
V vaši okolici že pospravljam.Sem vestna in natančna. Dosegljiva na 040656 037.

Lep pozdrav
Default avatar
Pozdravljeni
Za čiščenje me lahko pokličete na tel. 070 772 884
Lep pozdrav Sandra
Default avatar
Obljubljate,da boste odgovore umaknili, a ne vem zakaj tega ne storite. Saška
Default avatar
pozdravljeni,

če potrebujete zanesljivo in pošteno osebo za čiščenje (tudi likanje) ali pomoč pri oskrbi starejše osebe. Sem iz Maribora. Prosim pokličite 040 241 353

lp, D
Default avatar
Pozdravljeni,

Že nekaj let opravljam to delo za 3 družine iz Kamnika, bi pa želela najti stranko v LJ ( sem iz LJ), zato sem zainteresirana.
Sem zelo pridna.
Lahko zagotovim priporočila.

Kontakt: 041 207 754, Vera
Default avatar
Pozdravljeni,

če potrebujete pomoč pri čiščenju vašega stanovanja, hiše, poslovnega prostora,..., me lahko kontaktirate na tel.št.: 040/805-236 . Imam ogromno izkušenj in kar nekaj rednih strank. Urna postavka je 8€/h oz. po dogovoru. Oglas velja za Ljubljano in ožjo okolico (eventuelno tudi za Vrhniko in Logatec), za generalna čiščenja pa se za lokacijo lahko dogovorimo.

Lep pozdrav!
Jasmina

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius