Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Apartma v Istri za daljše obdobje

Default avatar
Če koga zanima najem apartmaja za daljše obdobje (lahko tudi celo sezono) v Istri, naj pusti kontakt.
Default avatar
Pozdravljeni, jaz bi prosila za več informacij. Zanima me kje se nahaja apartma, cena, in kakšna slika. Hvala, lahko tudi na [email protected].
Default avatar
Pozdravljeni !

Za letošnjo sezono iščemo app. v Istri , bližina morja do 3oom za celo sezono. Prosim, napišite kje se app. nahaja, ali ima teraso, je v pritličju ? Prosim za kakšne slike in seveda za vašo ugodno cenovno ponudbo !
Hvala in LP,
[email protected]
Default avatar
pozdravljeni, tudi jaz bi prosila za info o tem apartmaju na [email protected], kje je,cena, kakšne slikce,
lepo prosim:) pozdrav lidija
Default avatar
Mi ga imamo v Malinski, 60m2, vrt 160 m2, oddaljenost od morja 800 m. Je lepo urejen, notri in zunaj. Do sedaj ga nismo še nikoli oddajali. [email protected]
Default avatar
Oddamo lepo in v celoti kvalitetno opremljen apartma na Krku ( ČIžiči) za celo sezono. Apartma meri 47 m2, v dnevni ima raztegljiv trosed, v spalnici zakonsko posteljo in pograd, iz balkona je lep pogled na morje, .......do morja le 100m, obala zelo primerna za otroke,...

Resni zainteresirani: [email protected]
Default avatar
Večji apartma, ali hišo z vrtom na otoku Krku vzamem v najem za daljše obdobje. Imam kužka.
Default avatar
Pozdravljeni,
tudo nas zanima, aparmta ali hiška tik ob morju za daljše obdobje.
Havana
Default avatar
Pozdravljeni,
tudo nas zanima, aparmta ali hiška tik ob morju za daljše obdobje.
Hvala
Default avatar
Zanima nas najem

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net