Ženski in Moški čvek

kompromis po žensko!

Default avatar
Kompromisi po žensko zgledajo nekako takole..... nenazadnje je to tudi tisto kar zagovarjajo mnogi moški ali vsaj kvazi-moški na forumu :)

Slika
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar
Ne vidim slike.
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar
Mogoče je fora ravno v tem...navideznem kompromisu:).
Default avatar
Kurc, pa tak računalničar, ki še fotke ne zna prilimati...
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
Senza je napisal/a:
Spet se je opica oglasila v moji temi..... saj ti nisi zajeta v to ker ti so monstrum tak da ne rabiš komentirat :)

Sicer pa je tak da sem pač pozabil da v /img BBCode ne deluje če ni url slike sem pa , len kot sem, dal not kar url demotivacije :)
..............................................................................................
- Rick Warren
Default avatar
seba111 je napisal/a:
To je samo primer :)

bistvo je mičkeno drugje :P
- Rick Warren
Default avatar
Matkic je napisal/a:
Jaz nisem zajeta v to, ker vem, da se kompromisi malo drugače delajo. Ampak monstrumom in tebi to še ni potegnilo.

Pozabljivost in lenoba pa nista vrlini dobrega računalničarja, pa če se na glavo postaviš.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
seba111 je napisal/a:
Ej a veš da še nisem mel takega primera? :D

običajno je blo tak da so one hotle pa meni več ni blo :P
- Rick Warren
Default avatar
Slika je bedasta, veliko žensk mačk ne mara :)))
Default avatar
Calypso je napisal/a:
point je čist drugje ampak ok....

Še kar dalje mimo bistva .... s tem najbolj pokažete razumevanje :P
- Rick Warren
Default avatar
Še vsako, ki sem spoznal do danes, je imela doma mačko, ali pa bila fu.knjena na njih.
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar
Matkic je napisal/a:
Komentirala sem sliko oz napis, avtorji bi lahko bili bolj izvirni. No, v čem je bistvo? Lahko razložiš, nimam nič proti, da trdiš da ne razumem, bom z veseljem prebrala tvoje poglobljeno pojasnilo. Hvala :)
Default avatar
Hujši kot kompromis je strah pred njim. Bolj je nekoga strah prilagajanja, večje nesmisle bo pričakoval od drugega. Ker se boji, da bi sebe izgubil.
Default avatar
Calypso je napisal/a:
Če ne razumeš bistva iz spodaj napisanega potem nevem če ti lahko razložim... no razen če nisi nikoli imela angleščine potem ti je oproščeno.

Point je v tem da je za žensko kompromis ko je po njeno :)

On noče met mačke ona pa hoče... in kompromis je da kupita mačko... namesto mačke pa lahko vstaviš not poljubno zadevo :)

[quote=""lucky me""]
Hujši kot kompromis je strah pred njim. Bolj je nekoga strah prilagajanja, večje nesmisle bo pričakoval od drugega. Ker se boji, da bi sebe izgubil.
[/quote]

kompromis je potreben samo s samim seboj..... kompromisov ni v zvezah če se oba ljubita..... ker če bi ženska resnično ljubila moškega bi mu rekla da naj dela po svoje moški pa ker bi jo resnično ljubil bi vseeno naredil po njeno

A razumeš?

Prava ljubezen med osebama je takrat ko hoče ženska na vsak način da njen tip gleda fuzbal (recimo) medtem pa moški na vsak način želi z njo na sprehod NAVKLJUB fuzbalu..... in se potem skorajda ''skregata'' zaradi tega :))))

kompromis pa je potem da ona gleda fuzbal on pa gre sam na sprehod lolz :P
- Rick Warren
Default avatar
Matkic je napisal/a:
Dvomim, da je v normalnih, resnih in tudi neresnih zvezah dogovarjanje zgolj enostransko, konec koncev je kompromis win-win, če sam ne zmoreš pogedati na ta dogovor tako (da je sprejemljivo za oba) ali si ga izboriti, tako da je za oba win-win, potem ti toplo priporačm trajno samskost.

Slika je še vedno bedasta, napis vred z njo. Mačk pa praviloma ne prenesem in tip. ki bi jo želel imeti, bi moral popustiti meni, da bova imela tudi psa. Sicer pa kakšen tip je to, ki ima rad mačke? Ne, hvala.