Ženski in Moški čvek

Kako dobiti punco pri skoraj 40h

Default avatar
Sem 38 letni moški in me zanima kako dobiti punco pri mojih letih glede na to da punc moje starosti skoraj ni več samskih. Vem, da mlajših ne zanimam, saj smo si današnje generacije svetlobna leta narazen. A imam občutek, da punc ne zanimam in da gredo vse mimo mene.Vsi moji znanci mi pravijo, da je zdaj zadnji čas, da si dobim punco. Nisem ravno manekenske postave a pravijo da zunanji izgled ni najbolj pomemben, a pri meni se zdi, da vse gledajo le na videz. Opažam druge moške, ki so veliko grši od mene a imajo vsi punce.Morda zunanji videz res ni pomemben, razen pri meni. Prosim vas za vaša mnenja in nasvete. V naprej hvala za vaše odgovore
Default avatar
Za.jebavaš.
Default avatar
Platforma "velike štirice" No. 578686.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
damjan37 je napisal/a:
Še vedno si sorazmerno mlad in ni prepozno za družino. Res zunanji videz ni najbolj važen, bolj je pomembna urejenost, pristop, samozavest. Mogoče si bolj sramežljiv in težje spoznavaš nove ljudi, kar v tem času interneta ne bi smelo biti problem. Daj kakšen oglas, prijavi se na kakšno stran za zmenke, če ne drugega vsaj navežeš nekaj kontaktov in potem morda najdeš pravo osebo zase.
Default avatar
ni, da verjameš ... ampak agencije, ji se ukvarjajo s parčkanjem imajo kar dobre rezultate

malo poguglaj ...
Default avatar
Za zacetek dol z neta, ker tu samo izgubljas cas.
Default avatar
m111 je napisal/a:
....do sedaj ni bil pa poglej kolk ga je "izgubil", skoraj je 40.... :))
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar
Ti si imel enak problem že pri 20-ih in 25-ih in 30-ih. Ne vem kaj bi bilo pri skoraj 40-ih drugače. Pač boš samski kot do zdaj, that's it.
Default avatar
seba111 je napisal/a:
Povedala sem resnico:).
Default avatar
damjan37 je napisal/a:
Ne moreš ti biti izjema, in bi bil videz pomemben le pri tebi.
Osredotoči se na svoj pristop, karakter, samozavest.....Tu nekaj ne štima.
Default avatar
Goldfish je napisal/a:
GF, ne veš, kakšne prioritete je imel pri 20-ih, 25-ih in 30-ih. Vedno vidiš samo eno plat (zemlja je ploščata, kajne?) :-)))

Avtor, nehaj se primerjati z drugimi glede videza - biti tako plitek pri tvojih letih ni ravno nekaj, kar bi katera iskala, če misliš, da je to to, pa kar veselo sanjaj/jamraj naprej (ni prepovedano).
Default avatar
Calypso je napisal/a:
Malo globje razmisli. To je podobno kot če bi 40-letnik rekel, da se še ni poljubljal, ker je do zdaj imel vedno druge prioritete.
Default avatar
Tebe beremo vsaka 2 meseca z istim problemom. Samskih punc tvoje starosti je kar češ, samo odvisno kake kriterije ljudje v življenju postavljamo!
Default avatar
objavi koliko na mesec porabiš za tobak, alkohol, bencin ... če presežeš 1K€ bodo ponudbe deževale

si bo vsaka prizadevala, da te odvadi kajenja, pitja, pohajkovanja -- in to bo 2x toliko kot ima sedaj plače
Default avatar
Iskrena je napisal/a:
Vedno gre za kriterije.
Default avatar
damjan37 je napisal/a:
Povej kakšno žensko iščeš. NIč nisi napisal kakšna mora biti in seveda kakšen si ti.